Turcja – Bośnia i Herc. | 0:0 (koniec) | | | Irak – Argentyna | 0:4 (koniec) | | | Walia – Hiszpania | 1:4 (koniec) |
Francja – Islandia | 2:2 (koniec) |
Polska – Portugalia | 2:3 (koniec) |
Rosja – Szwecja | 0:0 (koniec) |
Izrael – Szkocja | 2:1 (koniec) | | | Litwa – Rumunia | 1:2 (koniec) | | | Czarnogóra – Serbia | 0:2 (koniec) |
Wyspy Owcze – Azerbejdżan | 0:3 (koniec) | | | Kosowo – Malta | 3:1 (koniec) |
Polska – Czechy | 3:0 (koniec) |
Polska – Macedonia Płn. | 4:3 (koniec) |
Izrael – Irlandia | 3:1 (koniec) | | | Białoruś – Czechy | 1:0 (koniec) | | | Liechtenstein – Portugalia | 0:9 (koniec) |
Islandia – Irlandia Północna | 0:1 (koniec) | | | Albania – Hiszpania | 0:1 (koniec) | | | Anglia – Andora | 7:0 (koniec) |
finał
Litwa
1:2
(0:1)
Rumunia
Gole:
90. Žulpa (Valskis) – 13. Chipciu, 90+4. Maxim
Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
Strzały celne: 2:7. Strzały niecelne: 4:3. Rzuty rożne: 2:6. Spalone: 2:2. Foule: 9:16.
Sędziowie: Letexier – Mugnier, Rahmouni (všichni Francie)
Widownia:
Kartki: 69. Slivka (LIT) – 32. Anton (RUM), 45. Chipciu (RUM)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
Strzały celne: 2:7. Strzały niecelne: 4:3. Rzuty rożne: 2:6. Spalone: 2:2. Foule: 9:16.
Litwa:
Šetkus – Baravykas, Jankauskas, Klimavičius, Slavickas – Žulpa, Vorobjovas (63. Kuklys), Slivka – Novikovas, Černych (C) (87. Petravičius), Šernas (63. Valskis)
Zmiany: Zubas, Bartkus – Januševskis, Leimonas, Kazlauskas, Šimkus, Petravičius, Kuklis, Valskis, Borovskij, Šilenas
Trener:
Rumunia: Tatarusanu – Manea, Tamas, Sapunaru (C), Bancu – Anton, Marin – Chipsiu, Stanciu (87. Rotariu), Mitrita (78. Maxim) – Tucudean (71. Keseru)
Zmiany: Pantilimon, Nita – Benzar, Tosca, Baluta, Stoian, Rotariu, Maxim, Keseru, Tanase, Dragus
Trener:
Zmiany: Zubas, Bartkus – Januševskis, Leimonas, Kazlauskas, Šimkus, Petravičius, Kuklis, Valskis, Borovskij, Šilenas
Trener:
Rumunia: Tatarusanu – Manea, Tamas, Sapunaru (C), Bancu – Anton, Marin – Chipsiu, Stanciu (87. Rotariu), Mitrita (78. Maxim) – Tucudean (71. Keseru)
Zmiany: Pantilimon, Nita – Benzar, Tosca, Baluta, Stoian, Rotariu, Maxim, Keseru, Tanase, Dragus
Trener:
Sędziowie: Letexier – Mugnier, Rahmouni (všichni Francie)
Widownia:
Strzelcem bramki ALEXANDRU MAXIM.
Strzelcem bramki ARTURAS ŽULPA. Asysta Nerijus Valskis.