Grodno – Eisbären | 2:4 (koniec) | | | Tampere – Djurgården | 5:1 (koniec) | | | JYP – Lugano | 0:1 (koniec) |
Skellefteå – IFK Helsinky | 3:4 (po dogrywce) | | | Storhamar – Trzyniec | 6:2 (koniec) | | | Vienna Capitals – Zürich | 2:6 (koniec) |
Aalborg – Frölunda | 1:5 (koniec) | | | Norimberk – Rouen | 2:5 (koniec) | | | Zug – Kometa Brno | 2:1 (koniec) |
Toronto – Los Angeles | 4:1 (koniec) | | | Montreal – Detroit | 7:3 (koniec) | | | Ottawa – Dallas | 4:1 (koniec) |
Nashville – Minnesota | 4:2 (koniec) |
Jekaterynburg – Barys | 1:2 (koniec) | | | Magnitogorsk – Saławat | 1:2 (po dogrywce) | | | Czelabińsk – Novosibirsk | 2:1 (3:1 po rz. karnych) |
Din. Ryga – Chabarowsk | 0:1 (koniec) | | | Bars – Helsinki | 2:3 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Kunlun | 3:4 (koniec) |
Din. Mińsk – Dyn. Moskwa | 1:3 (koniec) | | | HC Slovan – Władywostok | 4:3 (koniec) | | | Podolsk – Czerepowiec | 4:1 (koniec) |
finał
Dinamo Ryga
0:1
(0:1, 0:0, 0:0)
Amur Chabarowsk
31:15
|
Kara dla Dinamo Ryga (Lauris Darzinš – 2 min., zahaczanie).
|
|
17:05
|
Kara dla Dinamo Ryga (Anthony-Marc Zanetti – 2 min., uderzanie).
|
|
14:35
|
Kara dla Dinamo Ryga (Matias Myttynen – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
14:32
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Maxim Kondratěv – 2 min., uderzanie).
|
|
13:35
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Michal Jordán – 2 min., trzymanie).
|
|
02:08
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Jevgenij Alikin – 2 min., opóźnianie gry / niepotrzebne zamrożenie krążka).
|
Składy i statystyki:
3. Dědunov (Železkov, Jordán)
Sędziowie: Kulakov, Birin – Goljak, Dědulja
Widownia:
Spudłowany karny!:
Dinamo Ryga:
Gudlevskis (Biljalov) – Maione, Mamcics, Ališauskas, Sotnieks (A), Zanetti, Šulenin, Gimajev, Berzinš (A) – M. Redlihs, Videll (C), Darzinš – Gillies, Myttynen, Clark – Gegeris, Džerinš, Meija – Dzierkals, Pavlovs, Marenis.
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Alikin (Kašík) – Kondratěv, J. Kolář (A), Korjagin, D. Vorobjov, Aťušov (C), Jordán – T. Zohorna, Pjanov, Fajzullin – Ruděnkov, Železkov, Dědunov – Gorškov, Vj. Ušenin (A), Vl. Ušenin – A. Kuzněcov, Rasskazov, Potěchin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Alikin (Kašík) – Kondratěv, J. Kolář (A), Korjagin, D. Vorobjov, Aťušov (C), Jordán – T. Zohorna, Pjanov, Fajzullin – Ruděnkov, Železkov, Dědunov – Gorškov, Vj. Ušenin (A), Vl. Ušenin – A. Kuzněcov, Rasskazov, Potěchin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Kulakov, Birin – Goljak, Dědulja
Widownia: