Grodno – Eisbären | 2:4 (koniec) | | | Tampere – Djurgården | 5:1 (koniec) | | | JYP – Lugano | 0:1 (koniec) |
Skellefteå – IFK Helsinky | 3:4 (po dogrywce) | | | Storhamar – Trzyniec | 6:2 (koniec) | | | Vienna Capitals – Zürich | 2:6 (koniec) |
Aalborg – Frölunda | 1:5 (koniec) | | | Norimberk – Rouen | 2:5 (koniec) | | | Zug – Kometa Brno | 2:1 (koniec) |
Toronto – Los Angeles | 4:1 (koniec) | | | Montreal – Detroit | 7:3 (koniec) | | | Ottawa – Dallas | 4:1 (koniec) |
Nashville – Minnesota | 4:2 (koniec) |
Jekaterynburg – Barys | 1:2 (koniec) | | | Magnitogorsk – Saławat | 1:2 (po dogrywce) | | | Czelabińsk – Novosibirsk | 2:1 (3:1 po rz. karnych) |
Din. Ryga – Chabarowsk | 0:1 (koniec) | | | Bars – Helsinki | 2:3 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Kunlun | 3:4 (koniec) |
Din. Mińsk – Dyn. Moskwa | 1:3 (koniec) | | | HC Slovan – Władywostok | 4:3 (koniec) | | | Podolsk – Czerepowiec | 4:1 (koniec) |
finał
EV Zug
2:1
(2:0, 0:1, 0:0)
HC Kometa Brno
56:44
|
Kara dla EV Zug (Leuenberger – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
43:15
|
Kara dla EV Zug (Suri – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
33:38
|
Kara dla HC Kometa Brno (Plášek – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
29:51
|
Kara dla EV Zug (Zgraggen – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
17:40
|
Kara dla EV Zug (Thiry – 2 min., zahaczanie).
|
|
11:00
|
Kara dla HC Kometa Brno (Mallet – 2 min., trzymanie).
|
|
07:35
|
Kara dla EV Zug (Zgraggen – 2 min., trzymanie kija).
|
Składy i statystyki:
6. Lammer (Schnyder, Stenteler), 18. Simion (Widerström) – 21. Hruška (Barinka)
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
EV Zug:
Aeschlimann (Stephan) – Schlumpf, Stadler, Alatalo, Thiry, Zryd, Zgraggen, Elsener – Simion – Albrecht – Widerstrom – Suri, Zehnder, Martschini – Schnyder, Senteler, Lammer – Haberstich, Leuenberger, Volejčníček.
Zmiany:
Trener:
HC Kometa Brno: Dostál (Langhamer) – Barinka, Mikyska, Kowalczyk, Bartejs, Malec, Mlčák – Plášek, Hruška, Mallet – Horký, Zohorna, Karabáček – Kratochvíl, Süss, Mlynář – Dočekal, Novák, Škvrně.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
HC Kometa Brno: Dostál (Langhamer) – Barinka, Mikyska, Kowalczyk, Bartejs, Malec, Mlčák – Plášek, Hruška, Mallet – Horký, Zohorna, Karabáček – Kratochvíl, Süss, Mlynář – Dočekal, Novák, Škvrně.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia: