Japonia – Urugwaj | 4:3 (koniec) | | | Korea Płd. – Panama | 2:2 (koniec) | | | Brazylia – Argentyna | 1:0 (koniec) |
Dania – Austria | 2:0 (koniec) | | | Szwecja – Słowacja | 1:1 (koniec) | | | Belgia – Holandia | 1:1 (koniec) |
Francja – Niemcy | 2:1 (koniec) |
Ukraina – Czechy | 1:0 (koniec) | | | Irlandia – Walia | 0:1 (koniec) |
Norwegia – Bułgaria | 1:0 (koniec) | | | Słowenia – Cypr | 1:1 (koniec) |
Kazachstan – Andora | 4:0 (koniec) | | | Armenia – Macedonia Płn. | 4:0 (koniec) | | | Łotwa – Gruzja | 0:3 (koniec) |
Gibraltar – Liechtenstein | 2:1 (koniec) |
Holandia – Polska | 4:1 (koniec) |
Macedonia Płn. – Gibraltar | 6:1 (koniec) | | | Czarnogóra – Kazachstan | 5:1 (koniec) | | | Izrael – Kosowo | 3:0 (koniec) |
Malta – Cypr | 1:1 (koniec) | | | Estonia – Albania | 2:2 (koniec) | | | Finlandia – Litwa | 0:2 (koniec) |
Polska – Gruzja | 3:0 (koniec) | | | Dania – Wyspy Owcze | 3:0 (koniec) | | | Austria – Rosja | 3:2 (koniec) |
Serbia – Armenia | 0:0 (koniec) | | | Norwegia – Azerbejdżan | 1:1 (koniec) | | | Niemcy – Irlandia | 2:0 (koniec) |
Szkocja – Anglia | 0:2 (koniec) | | | Holandia – Ukraina | 3:0 (koniec) | | | Andora – Łotwa | 0:0 (koniec) |
Węgry – Turcja | 1:2 (koniec) | | | Szwecja – Belgia | 0:3 (koniec) | | | Islandia – Hiszpania | 2:7 (koniec) |
Francja – Słowenia | 1:1 (koniec) | | | Walia – Szwajcaria | 3:1 (koniec) | | | Luksemburg – Bułgaria | 1:0 (koniec) |
Portugalia – Bośnia i Herc. | 4:2 (koniec) | | | Rumunia – Liechtenstein | 4:0 (koniec) | | | Irlandia Północna – Słowacja | 1:0 (koniec) |
finał
Dania
3:0
(1:0)
Wyspy Owcze
Gole:
45+2. Larsen, 51. Duelund, 90+1. Kristensen
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 3:0. Strzały niecelne: 16:2. Rzuty rożne: 12:3. Spalone: 3:0. Foule: 12:10.
Sędziowie: C. Jager
Widownia:
Kartki: 13. Nelsson (DEN)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 3:0. Strzały niecelne: 16:2. Rzuty rożne: 12:3. Spalone: 3:0. Foule: 12:10.
Dania:
Iversen – Kristensen (C), Andersen, Rasmussen, Poulsen – Abildgaard, Nelsson – Skov, Duelund, Larsen – Ingvartsen.
Zmiany: Dreyer, Christensen, Kabongo, Olsen O. (B), Skov Olsen, Sorensen, Stage
Trener:
Wyspy Owcze: Hansen – Olsen A., Petersen, Niclasen, Danielsen – Hansen (C) – Heinesen, Bjartalid, Andreasen, Olsen M. – Thomsen
Zmiany: Benjaminsen, Hentze (B), Knudsen, Olsen S., Samuelsen H., Samuelsen J., Soylu
Trener:
Zmiany: Dreyer, Christensen, Kabongo, Olsen O. (B), Skov Olsen, Sorensen, Stage
Trener:
Wyspy Owcze: Hansen – Olsen A., Petersen, Niclasen, Danielsen – Hansen (C) – Heinesen, Bjartalid, Andreasen, Olsen M. – Thomsen
Zmiany: Benjaminsen, Hentze (B), Knudsen, Olsen S., Samuelsen H., Samuelsen J., Soylu
Trener:
Sędziowie: C. Jager
Widownia:
Strzelcem bramki RASMUS KRISTENSEN.
Strzelcem bramki MIKKEL DUELUND.
Strzelcem bramki JACOB-BRUUN LARSEN.