Zduńska Wola – Red Devils 6:2 (koniec) | Piast – FC Toruń 0:3 (koniec) | Rekord – Szczecin 13:5 (koniec)
Jelcz-Laskowice – AZS Gdańsk 9:4 (koniec) | Red Dragons – AZS UŚ 3:3 (koniec) | Clearex – Jagiellonia 3:3 (koniec)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
9:4 (5:1)
AZS UG Gdańsk
Sobota 03.11.2018, 18:00FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 6

Po niezwykle interesującym spotkanie Orzeł zwycięża z AZS-em aż 9:4! Dziękuję za uwagę! (19:53:11)

40

40
    Broni Foltyn strzał rywala z ostrego kąta.

39
    Gol dla AZS-u UG!
    Piętką piłkę do bramki Orła skierował OLIWIER BŁAWAT!

37
    Żółtym kartonikiem za jakieś dyskusje z zawodnikiem rywali upomniany został Hatakeyama.

37
    Częściowo odrabiają straty gdańszczanie! Drugi raz w tym spotkaniu na listę strzelców wpisuje się ŁUKASZ SZYMDKI!

36
    Ależ znakomicie wybronili się miejscowi po uderzeniu Osińskiego! Tylko korner dla gości.

35
    Żółtą kartkę otrzymuje Andrade (Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice).

35
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!
    Po solowej akcji golkipera rywali pokonuje VICTOR ANDRADE!

35
    Odpowiadają na trafienia rywali przyjezdni! Golkipera Orła pokonał ŁUKASZ SZMYDKI!

34
    Słupek uratował teraz gości przed utratą bramki po strzale Pastarsa!

34
    Niemal w identyczny sposób pakuje teraz piłkę do bramki ALLYSON AMANTES! Hattrick tego zawodnika.

33
    JANIS PASTARS wykorzystuje pustą bramkę rywali i po przejęciu piłki uderza jeszcze z własnej połowy!

33
    Starają się wykorzystać fakt gry rywali z lotnym golkiperem i uderzają z własnej połowy na pustą bramkę.

32
    Faule: 2-4.

31
    Udanie interweniuje Sasiak po mocnym uderzeniu Morozova.

30
    Zupełnie nieudane zagranie Wesserlinga i od bramki rozpoczną miejscowi.

29
    Z lotnym golkiperem grają przyjezdni. Łatwo jednak gdańszczanie stracili piłkę przed momentem.

29
    Przerwa na życzenie jednego ze szkoleniowców.

28
    Prawym skrzydłem atakowali gdańszczanie. Aut dla AZS-u.

27
    Huknął z dystansu Domżalski, ale Foltyn efektowną paradą sparował piłkę na rzut rożny.

26
    Pierwsze przewinienie po zmianie stron notują gospodarze. Akademicy faulowali w drugiej połowie trzykrotnie.

25
    Dobijają rywali miejscowi! Po indywidualnej akcji piłkę do bramki skierował HENRI HATAKEYAMA!

24
    Czas upływa, a przy piłce utrzymują się obecnie miejscowi. Z każdą kolejną minutą przybliżają się do końcowego triumfu gospodarze.

23
    Ależ cudownie w ofensywie zagrali teraz przyjezdni. Zagrania piętką stworzyły Szmydkiemu okazję do strzelenia bramki, jednak zawodnik AZS-u spudłował z bliskiej odległości!

22
    Fantastycznie na trzecim metrze interweniował Sasiak. W dalszym ciągu napierają miejscowi.

21
    Mocne rozpoczęcie drugiej połowy przez gdańszczan! Najpierw dobrze interweniował Foltyn, a po chwili zablokowany został Osiński.

21

Do przerwy absolutna deklasacja w Jelcz-Laskowicach. Orzeł prowadzi z AZS-em 5:1 i jest na bardzo dobrej drodze do sięgnięcia po komplet punktów. Wracamy za kwadrans!

20

20
    Długie zagranie Hatakeyamy do Barbosy, który jednak przegrał pojedynek z Sasiakiem.

19
    Długo wymieniają podania w środkowym sektorze boiska goście. Zobaczymy, gdańszczanie będą w stanie wypracować sobie jakąś okazję strzelecką jeszcze przed przerwą.

18
    Fantastycznie uderzenie Osińskiego broni Foltyn! Bliscy strzelenia drugiej bramki byli Akademicy!

18
    Honorowe trafienie gości! Błąd defensywy Orła wykorzystuje MATEUSZ OSIŃSKI!

17
    Składna akcja gospodarzy i piłkę do bramki kieruje ALLYSON AMANTES!

17
    Znakomita kontra Orła i przepięknym uderzeniem kończy akcję KACPER KĘDRA!

16
    Horbacz faulowany na wysokości linii środkowej boiska. To piąte przewinienie miejscowych!

15
    Do końca pierwszej połowy spotkania pozostało niespełna sześć minut efektywnego czasu gry. Cały czas przeważają miejscowi.

14
    Tym razem o czas poprosił szkoleniowiec Orła.

13
    Zamieszanie w polu karnym AZS-u, ale ostatecznie wpycha piłkę do bramki rywali ALLYSON AMANTES!

13
    Faulowany na lewej flance Morozov. To trzecie przewinienie przyjezdnych. Miejscowi mają na swoim koncie dwa faule.

11
    Ładną sektorówkę zaprezentowali właśnie kibice Orła.

10
    Ofiarna interwencja Barbosy, który wślizgiem zatrzymał piłkę zmierzającą do pustej bramki!

9
    Długo wymieniają się teraz podaniami gospodarze w środkowej strefie boiska. Obecny rezultat jest dla nich bardzo korzystny.

7
    O czas poprosił szkoleniowiec drużyny gości.

6
    Kontratak gości, ale zbyt lekko uderzał naciskany Domżalski i spokojnie interweniował Foltyn.

5
    Podwyższają prowadzenie miejscowi! Hatakeyama zagrał na linię końcową do BARBOSY, który mocnym uderzeniem niemal z zerowego kąta umieścił piłkę w bramce!

4
    Zupełnie nieudane zagranie Morozova z rzutu wolnego. Od bramki wznowi grę golkiper przyjezdnych.

3
    Znakomita okazja gości, ale minimalnie chybił przy dobitce Kawka!

3
    Z ostrego kąta uderzał Domżalski, jednak pewnie interweniuje Foltyn.

2
    Z kontratakiem ruszyli miejscowi, ale nieudanie uderzał Amantes.

1
    Coś niesamowitego! Gospodarze obejmują prowadzenie już po dziesięciu sekundach! Z ostrego kąta skutecznym uderzeniem popisał się MYKOLA MOROZOV!

1

Składy obu drużyn:

Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice:
    Foltyn, Charrier, Goliński – Kucharski, Luchena, Pastars, Morozov, Hatakeyama, Amantes, Da Silva, Kędra, Andrade

AZS UG Gdańsk:
    Chodorowski, Sasiak – Osiński, Kaczmarek, Wesserling, Poźniak, Horbacz, Kawka, Szmydki, Bławat, Domżalski.

Gole: 1. Morozov, 5. Barbosa, 13. Amantes, 17. Kędra, 17. Amantes, 25. Hatakeyama, 33. Pastars, 34. Amantes, 35. Andrade – 18. Osiński, 35. Szmydki, 37. Szmydki, 39. Bławat

Kartki:   35. Andrade (JLA), 37. Hatakeyama (JLA)