Znicz – ROW Rybnik 3:1 (koniec) | Stal S. W. – Gryf 4:2 (koniec) | Radomiak – Górnik Ł. 5:1 (koniec)
GKS Bełchatów – Błękitni 3:0 (koniec)
Znicz Pruszków
3:1 (2:1)
ROW 1964 Rybnik
Niedziela 04.11.2018, 12:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga • 17. kolejka

78
    Gol dla Znicza!
    I mamy trzecią bramkę dla gospodarzy! Zdziesiątkowani są gracze ROW-u, a to wykorzystał JAKUB ZAGÓRSKI. Pomocnik pruszkowian ruszył od środka boiska, zszedł na prawą flankę i uderzył po długim rogu bez szans dla Łubika. 3:1 w Pruszkowie.

45
    Szczęście graczy ROW-u nie trwało długo! Rackiewicz dośrodkowuje z lewej strony, idealnie nabiega na piłkę DARIUSZ ZJAWIŃSKI i strzałem głową pokonuje Aleksandra Łubika. Znicz strzela do szatni, bo sędzia Kos po bramce kończy pierwszą połowę meczu.

44
    Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
    Od kilku minut Znicz był w opałach, goście stwarzali sobie okazje, ale brakowało dobrego, ostatniego zagrania. Tym razem było podobnie, ale po zagraniu Okuniewicza Małachowski nie zdołał wybić futbolówki. Doszedł do niej PRZEMYSŁAW BRYCHLICZ i pokonał z najbliższej odległości Misztala.

24
    MACIEJ MACHALSKI co prawda nie trafił z rzutu karnego, ale po interwencji Łubika futbolówka trafiła znowu do gracza Znicza, który strzałem głową pokonuje golkipera gości. Gospodarze prowadzą 1:0!