Łódź – GI Malepszy 1:6 (koniec)
Malwee Łódź
1:6 (1:1)
GI Malepszy Arth Soft Leszno
Niedziela 04.11.2018, 14:00 • Hala przy ul. Sobolowej, Łódź • I liga futsalu - gr. północna

40
    Koniec meczu. (15:43:37)

34
    Gol dla Klubu Sportowego Futsal Leszno!
    Strzelcem bramki WALCZAK.

33
    Samobójcze trafienie jednego z zawodników gospodarzy.

29
    Strzelcem bramki NIEDŹWIEDZKI.

23

21
    Strzelcem bramki ADRIAN NIEDŹWIEDZKI.

21

Do przerwy mamy remis! Przeważają goście, jednak jak na razie nie zdołali oni objąć prowadzenia. Niebawem wracamy na drugą odsłonę, zostańcie z nami!

5
    Po pięciu minutach bez goli w Łodzi. Mieli swoje okazje przyjezdni, ale jak na razie Dakhina z czystym kontem.

1

Protokół meczowy:

Malwee Łódź:
    Dakhina (Olejnik) – Skrydalewicz, Sztaba, Wasiak, Pomykała (C) – Krysiak, Magnus, Krawczyk, Olczak, Pedro Victoria, Wróblewski, Tiago Ferreira

GI Malepszy Futsal Leszno:
    Błaszczyk, Wojtyniak – Niedźwiedzki, Konopacki, Pietruszko, Molicki (C), Martin, Walczak, Kruszyński, Radliński, Urtnowski, Olszak

Sędzia I: Arkadiusz Piotrowski
    Sędzia II: Marcin Skwiot
    Sędzia czasowy: Szymon Michniewicz.

Póki co zdecydowanie lepiej radzą sobie przyjezdni. Co prawda leszczynianie mają jedynie jeden punkt więcej od Malwee, jednak w przeciwieństwie do swoich dzisiejszych rywali rozegrali trzy, a nie pięć spotkań.

Na hali w Łodzi w niedzielne popołudnie dojdzie do starcia pomiędzy miejscowym Malwee Łódź i GI Malepszy Futsal Leszno. Będziemy informować Państwa o najważniejszych wydarzeniach z tego spotkania.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 14:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 9. , – 15. Konopacki, 21. Niedźwiedzki, 23. Niedźwiedzki, 29. Niedźwiedzki, 33. . (sam.), 34. Walczak