Zagłębie S. – Jagiellonia 1:4 (koniec)
Zagłębie Sosnowiec
1:4 (0:1)
Jagiellonia Białystok
Poniedziałek 05.11.2018, 18:00 • Stadion Ludowy, Sosnowiec • PKO Ekstraklasa • 14. kolejka
    Statystyki końcowe:

Jagiellonia wygrywa, ale komentatorzy Eurosportu na pewno czują się mocno zawiedzeni:

Rekordowa przegrana Zagłębia na własnym terenie:

Jagiellonia wraca do Białegostoku w dobrych nastrojach po zdobyciu w Sosnowcu trzech punktów. Zagłębie było zdecydowanie słabsze i nie potrafiło przeciwstawić się faworyzowanej ekipie żółto-czerwonych. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy com. (19:54:06)

90+4
    90+3. Łukasz BURLIGA - 1:4

90+3
    Gol dla Jagiellonii!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ BURLIGA.

Znakomita akcja Pospisila, który bardzo łatwo ograł Mello w narożniku boiska. Wbiegł następnie w pole karne i dokładnie zgrał Burlidze. Obrońca Jagiellonii dopełnił formalności!

90+2
    Vokić faulowany na swojej połowie przez Sheridana.

90+1
    Przybył dorzucił trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Ostatnie minuty tego pojedynku. Zagłębie przyspieszyło w ostatnich minutach, ale wydaje się, że rozkręciła się zdecydowanie za późno i nie zdąży już powalczyć o choćby remis.

87
    Nieporozumienie Burligi z Novikovasem. Pierwszy z nich po przyjęciu futbolówki wraca z nią od szesnastki Zagłębia do środka pola i wycofuje do samego Kelemena. Cały Burliga.

86
    Niezła centra Wrzesińskiego z prawego skrzydła. Gościom udało się to przeciąć i zażegnać niebezpieczeństwo.
    84. Wolej Mello:

84
    Mello bliski zdobycia gola! Uderzył mocno z woleja i przez moment wydawało się, że pokona Kelemena. Futbolówka ostatecznie zatrzymała się na bocznej siatce!

83
    Sosnowiczanie ciągle w natarciu. Zdobyty przez Sanogo gol dodał im skrzydeł, a Jaga jest sobie winna takiego obrotu spraw.

82
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Karol Świderski, na boisku pojawia się Cillian Sheridan.

80
    Mamrot przygotowuje ostatnią zmianę w dzisiejszym spotkaniu. Na ostatnie minuty wpuści Sheridana, który zastąpi autora dwóch goli, czyli Świderskiego.

79
    Jagiellończycy po straconym golu nieco oprzytomnieli. Wydawało im się, że ten mecz jest już wygrany, a tu po golu Sanogo Zagłębie ruszyło do ataku i jest coraz bliżej zdobycia trafienia kontaktowego.

78
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Bartłomiej Babiarz, na boisku pojawia się Giacomo Mello.

Krzysztof

Gole: 77. Sanogo – 38. Świderski, 46. Novikovas, 54. Świderski, 90+3. Burliga

Kartki:   41. Polczak (SOS), 73. Babiarz (SOS)

Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
    Strzały celne: 3:11. Strzały niecelne: 5:2. Rzuty rożne: 2:5. Spalone: 3:1. Foule: 16:7.
    Zagłębie Sosnowiec: Kudła – Heinloth, Jędrych, Polczak, Mráz – Babiarz (78. Mello), Banasiak (71. Vokić) – Wrzesiński, Pawłowski (C), Udovicić (59. Sanogo) – Cristovao.
    Zmiany: Perdijić – Kokoszka, Cichocki, Sanogo, Mello, Malheiro, Vokić.

Jagiellonia Białystok: Kelemen – Burliga, Klemenz, Mitrović, Guilherme – Romanczuk (C) – Frankowski, Machaj (61. Pospisil), Poletanović (75. Kwiecień), Novikovas – Świderski (82. Sheridan).
    Zmiany: Sandomierski – Böðvarsson, Bezjak, Klimala, Sheridan, Kwiecień, Pospisil.

Główny: Jarosław Przybył

Widownia: 3 112