BKS Visła – Czarni | 1:3 (koniec) | | | Warta – GKS | 3:1 (koniec) | | | MKS – Cuprum | 1:3 (koniec) |
Skra – Resovia | 3:1 (koniec) | | | ZAKSA – Jastrzębski | 3:0 (koniec) |
finał
PGE GiEK Skra Belchatow
|
3 |
32 | 21 | 26 | 25 | ||
Asseco Resovia Rzeszów
|
1 |
30 | 25 | 24 | 21 |
0:0
|
Choć obie ekipy miały na koncie serię porażek, stworzyły emocjonujące widowisko. Był to bardzo wyrównany mecz, ale 3 punkty zostają w Bełchatowie.
(20:28:35)
|
|
0:0
|
Koniec meczu.
|
|
25:21
|
Czwarty set skończony.
|
|
25:21
|
Mika kończy mecz autową zagrywką.
|
|
24:21
|
Schulz wybija piłkę po rękach bloku.
|
|
24:20
|
Piłka meczowa.
|
|
24:20
|
Wlazły po raz kolejny obija blok na prawym ataku.
|
|
23:20
|
Mika znajduje dziurę w bloku błchatowian.
|
|
23:19
|
Szalpuk zdobywa punkt z zagrywki.
|
|
22:19
|
Wlazły punktuje na prawym ataku.
|
|
21:19
|
Schulz obija blok bełchatowian, piłka leci w trybuny.
|
|
22bet – nowy bukmacher na rynku! Szeroka oferta, błyskawiczne wpłaty/wypłaty, a także bonus powitalny 122%! – kliknij i sprawdź szczegóły
|
||
21:18
|
Szalpuk atakuje na czystej siatce z lewej strony.
|
|
20:18
|
Timeout dla gospodarzy.
|
|
20:18
|
Schulz przedziera sie przez blok na lewym ataku.
|
|
20:17
|
Możdżonek kiwa na środku.
|
|
20:16
|
Wlazły uderza przez środek bez bloku.
|
|
19:16
|
Kochanowski po raz kolejny punktuje na środku.
|
|
18:16
|
Rossard uderza z lewej strony.
|
|
18:15
|
Wlazły punktuje na prawym ataku.
|
PGE GiEK Skra Belchatow:
Droszyński, Wlazły, Teppan, Węgrzyn, Filipek, Kłos, Kochanowski, Katić, Czarnowski, Ebadipour, Szalpuk, Antosiewicz, Łomacz, Orczyk
Libero: Piechocki, Milczarek
Zmiany:
Trener:
Asseco Resovia Rzeszów: Shoji, Lemański, Redwitz, Jarosz, Schulz, Rossard, Perłowski, Buszek, Mika, Możdżonek, Dryja, Smith.
Libero: Perry, Masłowski
Zmiany:
Trener:
Libero: Piechocki, Milczarek
Zmiany:
Trener:
Asseco Resovia Rzeszów: Shoji, Lemański, Redwitz, Jarosz, Schulz, Rossard, Perłowski, Buszek, Mika, Możdżonek, Dryja, Smith.
Libero: Perry, Masłowski
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Waldemar Kobienia
Sędzia drugi: Paweł Ignatowicz
Kwalifikator: Andrzej Skorupa
Widownia:
Dominik Trząsalski