Torino – Parma 1:2 (koniec) | Spal – Cagliari 2:2 (koniec) | Genoa – Napoli 1:2 (koniec)
Genoa CFC
1:2 (1:0)
SSC Napoli
Sobota 10.11.2018, 20:30 • Luigi Ferraris, Genoa • Włoska Serie A • Runda 12

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfach. Do usłyszenia! (22:44:03)

Faule: 15:6.

Napoli odwróciło losy spotkania! Goście przegrywali 1:0 do przerwy, ale zdołali triumfować 2:1. Warto dodać, że w drugiej połowie warunki zdecydowanie nie sprzyjały grze w piłkę nożną. Arbiter zarządził nawet dziesięciominutową przerwę. Krzysztof Piątek spędził na murawie 90 minut. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński jedynie 45.

90+5

90+3
    Fabiana Ruiza faulował Luca Mazzitelli. Żółta kartka dla gracza gospodarzy.

90+2
    Tuż przed końcem spotkania ukarany żółtą kartką został jeszcze Malcuit.

90
    Arbiter doliczył cztery minuty do podstawowego czasu gry.

90
    Zmiana w drużynie Genoa CFC: z boiska schodzi Rômulo, na boisku pojawia się Goran Pandev.

87
    Żółtą kartką ukarany został jeszcze Domenico Criscito, który kwestionował decyzję arbitra.
    86. Davide Biraschi (NEA) - 1:2

86
    Gol dla Napoli!
    Strzelcem bramki DAVIDE BIRASCHI

Kąśliwe dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Niefortunnie interweniuje Davide Biraschi, który pakuje futbolówkę do własnej bramki!

85
    Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany przez arbitra został Stephane Omeonga. Belg zagrał futbolówkę ręką.

83
    Długie zagranie w kierunku świeżo wprowadzonego na boisko Kevina Malcuita. Francuz znalazł się jednak na pozycji spalonej.

82
    Zmiana w drużynie SSC Napoli: z boiska schodzi Elseid Hysaj, na boisku pojawia się Kévin Malcuit.

80
    Dośrodkowanie Mazzitellego w kierunku Krzysztofa Piątka. Piłka pada łupem Davida Ospiny.

78
    Zmiana w drużynie Genoa CFC: z boiska schodzi Oscar Hiljemark, na boisku pojawia się Luca Mazzitelli.

77
    Faulował Elseida Hysaja Daniel Bessa. Zawodnik gospodarzy nie mógł się pogodzić z decyzją arbitra za co został ukarany żółtym kartonikiem.

76
    Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Ostatecznie faulowany był Christian Romero. Od rzutu wolnego wznowią grę podopieczni Juricia.

Tomek

Gole: 20. Kouamé – 62. Ruiz, 86. Biraschi (sam.)

Kartki:   77. Bessa (JAN), 85. Omeonga (JAN), 87. Criscito (JAN), 90+3. L. Mazzitelli (JAN) – 45+1. L. Insigne (NEA), 90+2. Malcuit (NEA)

Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
    Strzały celne: 3:7. Strzały niecelne: 5:6. Rzuty rożne: 2:7. Spalone: 1:4. Foule: 15:6.
    Genoa CFC: Radu – Biraschi, Romero, Criscito – Hiljemark (78. L. Mazzitelli), Veloso (58. Omeonga), Rômulo Rômulo (90. Pandev), Bessa, Lazović – Kouamé, K. Piątek.
    Zmiany: Russo – Günter, Lakićević, Lapadula, I. Medeiros, L. Mazzitelli, Lopez, Omeonga, P. Pereira, Pandev, Rolón, E. Zukanović.

SSC Napoli: Ospina – Hysaj (82. Malcuit), Albiol, Koulibaly, Rui – Allan, Hamšík, P. Zieliński (46. Ruiz) – Callejón, Milik (46. D. Mertens), L. Insigne.
    Zmiany: D'Andrea, Karnézis – Diawara, Ghoulam, Nikola Maksimović, Luperto, Malcuit, D. Mertens, Ounas, Rog, Ruiz.

Sędziowie: Rosario Abisso – Mauro Tonolini, Stefano Liberti – Aleandro Di Paolo.