Wisła Pł. – Górnik Z. | 0:4 (koniec) | | | Miedź – Wisła K. | 2:0 (koniec) | | | Legia – Korona | 3:0 (koniec) |
Warta – Puszcza | 2:0 (koniec) | | | Chrobry – Wigry | 0:2 (koniec) | | | Garbarnia – Podbeskidzie | 0:2 (koniec) |
Stomil – ŁKS | 2:2 (koniec) | | | Termalica – GKS T. | 3:1 (koniec) |
Resovia – ROW Rybnik | 0:0 (poz.) | | | Skra – GKS Bełchatów | 1:0 (koniec) | | | Błękitni – Znicz | 3:2 (koniec) |
Toruń – Gryf | 0:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Rozwój | 1:0 (koniec) | | | Ruch – Górnik Ł. | 1:1 (koniec) |
Widzew – Stal S. W. | 0:0 (koniec) |
Crystal Palace – Burnley | 2:0 (koniec) | | | Huddersfield Town – Brighton | 1:2 (koniec) | | | Leicester – Watford | 2:0 (koniec) |
Man City – Bournemouth | 3:1 (koniec) | | | Newcastle – West Ham | 0:3 (koniec) | | | Southampton – Man Utd | 2:2 (koniec) |
Spal – Empoli | 2:2 (koniec) | | | Fiorentina – Juventus | 0:3 (koniec) | | | Sampdoria – Bologna | 4:1 (koniec) |
Celta Vigo – Huesca | 2:0 (koniec) | | | Valladolid – Leganés | 2:4 (koniec) | | | Getafe – RCD Espanyol | 3:0 (koniec) |
Real Madryt – Valencia | 2:0 (koniec) |
Werder – Bayern | 1:2 (koniec) | | | Borussia D. – Freiburg | 2:0 (koniec) | | | Hannover – Hertha | 0:2 (koniec) |
Stuttgart – Augsburg | 1:0 (koniec) | | | Hoffenheim – Schalke 04 | 1:1 (koniec) |
Lille – Lyon | 2:2 (koniec) | | | Angers – Caen | 1:1 (koniec) | | | Guingamp – Nice | 0:0 (koniec) |
Monaco – Montpellier | 1:2 (koniec) | | | Nîmes – Amiens | 3:0 (koniec) |
Mlada – Karvina | 1:1 (koniec) | | | Slovacko – Sparta | 2:1 (koniec) |
AS Trencin – Slovan | 0:3 (koniec) | | | Michalovce – Moravce-Vrable | 3:0 (koniec) | | | MSK Żilina – Dunajska | 2:2 (koniec) |
finał
Elana Toruń
0:2
(0:0)
Gryf Wejherowo
54
|
Taktyczny faul Andrzejewskiego i w pełni zasłużona kartka.
|
|
47
|
Felsch upomniany żółtą kartką za faul niedaleko własnego pola karnego.
|
Gole:
51. Rogalski, 59. Goerke
Sędziowie:
Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)
Widownia:
Kartki: 47. Felsch (ELA), 54. Andrzejewski (ELA)
Spudłowany karny!:
Elana Toruń:
Nowak – Andrzejewski, Felsch (62. Lenkiewicz), Kołodziejski, Dobosz (77. Jóźwicki) – Górka, Stryjewski, Lenartowski (56. Kraska), Stefanowicz, Wołkowicz – Kozłowski
Zmiany:
Mrozek – Aleksandrowicz, Kraska, Lenkiewicz, Kryszak, Jóźwicki, Zagórski
Trener:
Gryf Wejherowo:
Leleń – Brzuzy, Kołc, Wicki, Goerke, Chwastek (75. Czychowski), Koziara, Ryk (83. Bury), Sikorski (86. Ewertowski), Włodyka, Rogalski
Zmiany:
Ferra – Ewertowski, Machol, Gulczyński, Bury, Czychowski, Więckowicz
Trener:
Nowak – Andrzejewski, Felsch (62. Lenkiewicz), Kołodziejski, Dobosz (77. Jóźwicki) – Górka, Stryjewski, Lenartowski (56. Kraska), Stefanowicz, Wołkowicz – Kozłowski
Zmiany:
Mrozek – Aleksandrowicz, Kraska, Lenkiewicz, Kryszak, Jóźwicki, Zagórski
Trener:
Gryf Wejherowo:
Leleń – Brzuzy, Kołc, Wicki, Goerke, Chwastek (75. Czychowski), Koziara, Ryk (83. Bury), Sikorski (86. Ewertowski), Włodyka, Rogalski
Zmiany:
Ferra – Ewertowski, Machol, Gulczyński, Bury, Czychowski, Więckowicz
Trener:
Sędziowie:
Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)
Widownia:
Jarek