Nowiny – Ruda Śląska 1:3 (koniec)
UKS Ekom Futsal Nowiny
1:3 (1:2)
Gwiazda Ruda Śląska
Sobota 08.12.2018, 17:00 • Hala ZSP w Nowinach • I liga futsalu - gr. południowa

39:59
    Gol dla Gwiazdy!
    BARTOSZ SIADUL trafił do pustej bramki i zakończył to spotkanie!

15:20
    Gol dla Nowin!
    No i jest! Przewaga zamieniona na bramkę! Nowiny świetnie odebrały piłkę na połowie rywala i wzorowo rozwiązały akcję! Ostatecznie KAMIL JELEŃ trafił do siatki!

4:06
    Nie wiem co dzisiaj robią w obronie gospodarze. Węgrzyn doszedł do piłki do której dojść nie powinien, a na pewno nie powinien z tego dograć na przedpole do MARCINA BRYSZA, który trafił praktycznie do pustej bramki. Gwiazda w komfortowej sytuacji już na samym początku meczu!

1:20
    Fatalną stratę na własnej połowie zaliczył Ponikowski. Próbował minąć trzech rywali, ale to musiało zakończyć się stratą. Gwiazda wyprowadziła wzorową kontrę trzech na dwóch, którą wykończył PIOTR HISZPAŃSKI!