Pałac – KSZO 3:0 (koniec) | Chemik – Budowlani 2:3 (koniec)
25
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
0
19; 25
Niedziela 09.12.2018, 16:00 • HSW Łuczniczka, Bydgoszcz • Tauron Liga • 8. kolejka

0:0
    To już wszystko z wydarzeń w bydgoskiej Łuczniczce. Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za uwagę i wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na kolejne relacje na lajfach! Życzymy spokojnego niedzielnego wieczoru. (17:41:07)

0:0
    A więc jednak, pomimo trudności w trzecim secie Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz odwraca losy partii i dzięki temu w całym spotkaniu triumfuje 3:0. W pierwszych dwóch odsłonach bydgoszczanki kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie, natomiast w trzecim secie inicjatywę przejęło KSZO. Wynikało to głównie z niewymuszonych błędów gospodyń, które nie potrafiły wejść w swój rytm gry. Ostatecznie jednak podopieczne Mateli inkasują zasłużone trzy oczka, notując piąte zwycięstwo z rzędu. Ostrowianki natomiast nadal pozostają bez wyjazdowego zwycięstwa w meczu ligowym.

0:0
    MVP meczu zostaje Magdalena Mazurek!

25:22
    Trzeci set skończony.

25:22
    Nieporozumienie w ekipie z Ostrowca Świętokrzyskiego i to jest koniec tego meczu – 3:0!

24:22
    As serwisowy Dorsman. Broni się KSZO!

24:21
    Piłka po bloku w aut po ataku Trach.

24:20
    Ofiarna obrona miejscowych. Chwilę później podwójny blok i jest piłka meczowa dla gospodyń!

23:20
    As serwisowy Krzywickiej!

22:20
    Misiuna w kontrze kończy akcję przy antence. Bank Pocztowy Pałac odskakuje w końcówce!

21:20
    Sprytnie Krzywicka na lewej stronie delikatnie odbija piłkę od rąk bloku.

20:20
    Dotyka siatki Mazurek po stronie gospodyń. Znów po równo.

20:19
    Timeout dla gości.

20:19
    Misiuna kończy przechodzącą piłkę i mają dwudzieste oczko gospodynie.

19:19
    Podwójny blok podopiecznych Mateli. Jest remis!

18:19
    Krzywicka pewnie na lewej stronie. Już tylko oczko straty miejscowych.

17:19
    Przebiła się Trach przy kontrze ostrowianek.

17:18
    Żółta kartka dla szkoleniowca gości – Frantiska Bockaya. To efekt kwestionowania decyzji arbitrów.