Jekaterynburg – Omsk | 3:2 (koniec) | | | Czelabińsk – Din. Mińsk | 2:1 (koniec) | | | Saławat – Novosibirsk | 1:2 (koniec) |
Din. Ryga – Niżniekamsk | 2:0 (koniec) | | | HC Slovan – Niżny Nowogród | 5:4 (2:1 po rz. karnych) | | | Helsinki – Dyn. Moskwa | 3:4 (po dogrywce) |
Czerepowiec – Sp. Moskwa | 4:2 (koniec) | | | Soczi – Bars | 3:1 (koniec) |
Trzyniec – Magnitogorsk | 1:2 (0:1 po rz. karnych) | | | Davos – Team Canada | 1:2 (koniec) |
Czechy – Szwajcaria | 2:1 (po dogrywce) |
finał
Dinamo Ryga
2:0
(0:0, 0:0, 2:0)
Nieftiechimik Niżniekamsk
55:57
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
51:13
|
Kara dla Dinamo Ryga (Kristaps Sotnieks – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
47:49
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Ildar Šiksatdarov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
44:21
|
Kara dla Dinamo Ryga (Mikelis Redlihs – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
37:28
|
Kara dla Dinamo Ryga (Nerijus Ališauskas – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
25:59
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Damir Musin – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
23:23
|
Kara dla Dinamo Ryga (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
17:11
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Damir Musin – 2 min., rzucenie na bandę).
|
|
13:18
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Marat Chajrullin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
06:55
|
Kara dla Dinamo Ryga (Nerijus Ališauskas – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
51. Marenis (Pavlovs, Gillies), 54. Sotnieks (McMillan)
Sędziowie: Ravodin, Bukin – Šalagin, Šeljanin
Widownia:
Spudłowany karny!:
Dinamo Ryga:
Biljalov (Gudlevskis) – Sotnieks (A), Gimajev, Ališauskas, Zile, Maione, Balinskis – Gegeris, Meija, Batna – Gillies, Marenis, McMillan – Darzinš (C), Dzierkals, Videll – M. Redlihs (A), Džerinš, Kalns – Berzinš, Pavlovs.
Zmiany:
Trener:
Nieftiechimik Niżniekamsk: Korotajev (I. Ježov) – Bryncev, Polášek, An. Sergejev, D. Musin, Ogurcov, Šaripzjanov (A), Volgin – E. Galimov (A), P. Kulikov, Kosov – Jo. Nättinen, Nestrašil (C), Puustinen – Padakin, Porjadin, Šiksatdarov – Šafigullin, Šarifjanov, Chajrullin – Zdunov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Nieftiechimik Niżniekamsk: Korotajev (I. Ježov) – Bryncev, Polášek, An. Sergejev, D. Musin, Ogurcov, Šaripzjanov (A), Volgin – E. Galimov (A), P. Kulikov, Kosov – Jo. Nättinen, Nestrašil (C), Puustinen – Padakin, Porjadin, Šiksatdarov – Šafigullin, Šarifjanov, Chajrullin – Zdunov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Ravodin, Bukin – Šalagin, Šeljanin
Widownia: