Buffalo – Tampa | 3:5 (koniec) | | | Montreal – Colorado | 3:0 (koniec) | | | Washington – Columbus | 1:2 (po dogrywce) |
Toronto – Boston | 2:3 (koniec) | | | Minnesota – Detroit | 2:5 (koniec) | | | Chicago – Vegas | 3:4 (po dogrywce) |
Dallas – St. Louis | 1:3 (koniec) | | | San Jose – Ottawa | 4:1 (koniec) | | | Edmonton – Arizona | 2:3 (koniec) |
Los Angeles – Pittsburgh | 5:2 (koniec) | | | Carolina – Nashville | 6:3 (koniec) |
Chabarowsk – Czerepowiec | 2:3 (1:2 po rz. karnych) | | | Kunlun – Helsinki | 3:5 (koniec) | | | Władywostok – Jarosław | 2:4 (koniec) |
Novosibirsk – Saławat | 4:2 (koniec) | | | Barys – Soczi | 3:2 (2:0 po rz. karnych) | | | Magnitogorsk – Niżniekamsk | 5:2 (koniec) |
CSKA Moskwa – Din. Mińsk | 3:0 (koniec) | | | Niżny Nowogród – Dyn. Moskwa | 1:3 (koniec) | | | Omsk – Sp. Moskwa | 3:1 (koniec) |
Sankt Petersburg – Podolsk | 3:1 (koniec) | | | Din. Ryga – Czelabińsk | 1:2 (po dogrywce) | | | HC Slovan – Jekaterynburg | 3:6 (koniec) |
Rosja – Finlandia | 0:3 (koniec) | | | Stany Zjednoczone – Kanada | 2:3 (po dogrywce) |
finał
HK Sibir Nowosybirsk
4:2
(1:1, 0:0, 3:1)
Saławat Jułajew Ufa
Składy i statystyki:
9. Šaškov (Loginov), 44. Brulé (Loginov), 53. Milovzorov (r.k.), 60. Kazakov – 4. Omark (Koledov), 49. V. Žarkov (Larsen, Kadějkin)
Sędziowie: Gofman, Spirin – Kaprijanov, Stroganov
Widownia: 6 470
Spudłowany karny!:
HK Sibir Nowosybirsk:
D. Taylor (Krasikov) – Loginov, Klimontov, Ignatovič, Ilja Morozov, Savčenko, D. Lukin, Naumov – Prince, Brulé, J. Peltola (C) – Sajustov, Michajlov, Milovzorov – Kazakov, Šarov, Romancev – Pešechonov (A), Pervušin, A. Jakovlev – Šaškov.
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Metsola (Fedotov) – Larsen, Panin (C), Arzamascev, Koledov, S. Garejev, Sergijenko, Jelizarov – Omark (A), Kemppainen, Hartikainen – Tkačov, Kugryšev, Burmistrov – Chochrjakov, Rybin, Burdasov (A) – V. Žarkov, Soloduchin, Šen – Kadějkin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Metsola (Fedotov) – Larsen, Panin (C), Arzamascev, Koledov, S. Garejev, Sergijenko, Jelizarov – Omark (A), Kemppainen, Hartikainen – Tkačov, Kugryšev, Burmistrov – Chochrjakov, Rybin, Burdasov (A) – V. Žarkov, Soloduchin, Šen – Kadějkin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gofman, Spirin – Kaprijanov, Stroganov
Widownia: 6 470
Strzelcem bramki LINUS OMARK. Asysta Pavel Koledov.
Strzelcem bramki NIKITA ŠAŠKOV. Asysta Alexander Loginov.
Strzelcem bramki GILBERT BRULÉ. Asysta Alexander Loginov.
Strzelcem bramki VLADIMIR ŽARKOV. Asysta Philip Larsen, Alexandr Kadějkin.
Bramkę z rzutu karnego zdobywa JEGOR MILOVZOROV..
Strzelcem bramki MAXIM KAZAKOV.