Toronto – Colorado | 3:6 (koniec) | | | Philadelphia – Minnesota | 7:4 (koniec) | | | Washington – St. Louis | 1:4 (koniec) |
New Jersey – Chicago | 8:5 (koniec) | | | Boston – Montreal | 2:3 (po dogrywce) | | | Edmonton – Buffalo | 7:2 (koniec) |
Władywostok – Helsinki | 4:1 (koniec) | | | Chabarowsk – Jarosław | 0:2 (koniec) | | | Kunlun – Czerepowiec | 1:4 (koniec) |
Novosibirsk – Soczi | 5:4 (koniec) | | | Barys – Sp. Moskwa | 4:5 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Magnitogorsk | 3:0 (koniec) |
Din. Mińsk – Podolsk | 2:3 (po dogrywce) | | | Sankt Petersburg – Niżniekamsk | 2:3 (po dogrywce) | | | Omsk – Saławat | 5:4 (2:1 po rz. karnych) |
Din. Ryga – Jekaterynburg | 1:2 (po dogrywce) | | | HC Slovan – Czelabińsk | 0:2 (koniec) |
Pilzno – Frölunda | 1:3 (koniec) |
finał
HC Škoda Pilzno
1:3
(0:1, 0:0, 1:2)
Frölunda HC
Składy i statystyki:
51. Kindl – 4. Lasch (Carlsson, Moverare), 42. Hjalmarsson (Lindström, Pa. Westerholm), 43. Mustonen
Sędziowie: Piechaczek, Rohatsch (oba GER) – Hynek, Lhotský (oba CZE)
Widownia: 5105
Spudłowany karny!:
HC Škoda Pilzno:
Frodl (Miltchakov) – Pulpán, Čerešňák, Allen, Jones, Vráblík, Kaňák, Kvasnička – Kindl, Kovář (A), Gulaš (C) – Straka, Kodýtek, Eberle – Indrák (A), Kratěna, Němec – Pour, Preisinger, Kantner.
Zmiany:
Trener:
Frölunda HC: Gustafsson (Mattsson) – Sigalet (A), Lindström, Genoway, Grönlund, Ekbom, Moverare, Westerlund – Rakhshani, Lundqvist (C), Friberg – Lasch, Carlsson, Hjalmarsson (A) – Po. Westerholm, Pa. Westerholm, Fagemo – Stålberg, Mustonen, Rosseli-Olsen – Fjällström.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Frölunda HC: Gustafsson (Mattsson) – Sigalet (A), Lindström, Genoway, Grönlund, Ekbom, Moverare, Westerlund – Rakhshani, Lundqvist (C), Friberg – Lasch, Carlsson, Hjalmarsson (A) – Po. Westerholm, Pa. Westerholm, Fagemo – Stålberg, Mustonen, Rosseli-Olsen – Fjällström.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Piechaczek, Rohatsch (oba GER) – Hynek, Lhotský (oba CZE)
Widownia: 5105
08.01.2019
Frölunda - Pilzno 6:3
Frölunda - Pilzno 6:3
Składy i statystyki: 6. Mustonen (Ekbom), 12. Rakhshani (Lasch, Genoway), 28. Lasch (Carlsson, Fagemo), 30. Grönlund (Rakhshani, Friberg), 32. Hjalmarsson (Stålberg, Sigalet), 48. Rakhshani (Lasch, Lundqvist) – 19. Allen, 25. Allen (Straka, Jones), 51. Allen (Gulaš, Kovář)
Strzelcem bramki DENIS KINDL.
Strzelcem bramki JOEL MUSTONEN.
Strzelcem bramki SIMON HJALMARSSON. Asysta Lindström, Pa. Westerholm.
Kara dla HC Škoda Pilzno (Kovář – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
Strzelcem bramki RYAN LASCH. Asysta Carlsson, Moverare.