Ottawa – Colorado | 5:2 (koniec) | | | Philadelphia – Boston | 4:3 (koniec) | | | Calgary – Buffalo | 3:4 (po dogrywce) |
Vancouver – Edmonton | 2:3 (0:1 po rz. karnych) | | | Arizona – San Jose | 6:3 (koniec) |
Władywostok – Czerepowiec | 2:4 (koniec) | | | Chabarowsk – Helsinki | 4:5 (1:3 po rz. karnych) | | | Kunlun – Jarosław | 1:5 (koniec) |
Novosibirsk – Sp. Moskwa | 4:3 (po dogrywce) | | | Barys – Saławat | 1:0 (po dogrywce) | | | Czelabińsk – Niżny Nowogród | 3:2 (koniec) |
Niżniekamsk – Podolsk | 1:2 (koniec) | | | Omsk – Soczi | 2:4 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Jekaterynburg | 3:0 (koniec) |
Sankt Petersburg – Dyn. Moskwa | 3:1 (koniec) | | | Din. Ryga – Magnitogorsk | 0:2 (koniec) |
finał
Red Star Kunlun
1:5
(0:3, 0:1, 1:1)
Lokomotiw Jarosław
53:56
|
Kara dla Red Star Kunlun (Brandon Yip – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
37:08
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Alexandr Jelesin – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
35:10
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Denis Alexejev – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
32:22
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Daniil Isajev – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
26:14
|
Kara dla Red Star Kunlun (Tomáš Mertl – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
19:16
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Jakub Nakládal – 2 min., zahaczanie).
|
|
08:11
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Jevgenij Korotkov – 2 min., uderzanie).
|
|
08:11
|
Kara dla Red Star Kunlun (Brandon Yip – 2 min., uderzanie).
|
|
04:38
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Jegor Korškov – 2 min., przeszkadzanie).
|
Składy i statystyki:
46. Bartley (Mertl, Lundh) – 10. Alexejev (Denisenko), 11. Kajumov (Ivanov, Afanasjev), 20. Loktionov, 29. Kozun (Kudrjavcev, Ivanov), 53. Apalkov (J. Korotkov, Iljenko)
Sędziowie: Fatějev, Beljajev – Sazonov, Sadovnikov
Widownia:
Spudłowany karny!:
Red Star Kunlun:
Karhunen (21. C. Sun) – V. Lajunen (A), Vitásek (A), Viklund, Järvinen, Lofquist, Parlett, Bartley – Yip (C), Fontain, Shore – Palola, Lundh, Mertl – St. Pierre, Latta, Seto – Lockhart, Squires.
Zmiany:
Trener:
Lokomotiw Jarosław: Isajev (Konovalov) – N. Averin, Nakládal, Kronwall (C), Jelesin, Čerepanov, M. Osipov, Afanasjev – J. Averin (A), Kozun, Loktionov – Sannikov, Denisenko, Alexejev – Iljenko, J. Korotkov, Korškov – Kajumov, Ivanov, Kudrjavcev – Apalkov (A).
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Lokomotiw Jarosław: Isajev (Konovalov) – N. Averin, Nakládal, Kronwall (C), Jelesin, Čerepanov, M. Osipov, Afanasjev – J. Averin (A), Kozun, Loktionov – Sannikov, Denisenko, Alexejev – Iljenko, J. Korotkov, Korškov – Kajumov, Ivanov, Kudrjavcev – Apalkov (A).
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Fatějev, Beljajev – Sazonov, Sadovnikov
Widownia: