Brazylia – Chorwacja | 29:26 (koniec) | | | Węgry – Tunezja | 26:21 (koniec) | | | Islandia – Francja | 22:31 (koniec) |
Norwegia – Egipt | 32:28 (koniec) |
Korona – Młyny Stoisław | 23:28 (koniec) |
finał
Norwegia
32:28
(16:14)
Egipt
34
|
Czerwona kartka dla Egipt (Karím Abdalráhím). (17:15)
|
|
14
|
Żółta kartka dla Norwegia (Sander Sagosen). (8:7)
|
|
5
|
Żółta kartka dla Egipt (Ibrahím Almasrí). (0:3)
|
Norwegia | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
30 | B | T. Bergerud | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | E. Christensen | 0/0 | 0 | 0 | ||
77 | PR | M. Abelvik Rod | 10/0 | 0 | 1 | ||
19 | PS | K. Bjornsen | 1/0 | 0 | 0 | ||
21 | K | M. Gullerud | 0/0 | 0 | 1 | ||
44 | PS | J. Gulliksen | 0/0 | 0 | 0 | ||
71 | LS | A. Christoffersen | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | K | H. Jakobsen | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | LR | G. Johannessen | 1/0 | 0 | 0 | ||
17 | LS | M. Jöndal | 4/1 | 1 | 0 | ||
89 | LR | E. Lie Hansen | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | K | B. Myrhol | 4/0 | 0 | 0 | ||
24 | ŚR | C. O'Sullivan | 2/0 | 0 | 0 | ||
27 | PR | H. Reinkind | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | ŚR | S. Sagosen | 10/3 | 1 | 2 | ||
25 | PR | E. Tangen | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 32/4 | 2 | 1 | 4 | 0 | ||
Egipt | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
96 | B | M. Altajar | 0/0 | 0 | 0 | ||
88 | B | K. Handáví | 0/0 | 0 | 0 | ||
92 | LS | K. Abdalráhím | 1/0 | 0 | 1 | ||
28 | LR | A. Abdú | 0/0 | 0 | 1 | ||
66 | PR | A. Al-Áhmar | 4/2 | 1 | 0 | ||
39 | LR | J. Al-Dirá | 3/0 | 0 | 0 | ||
24 | K | I. Almasrí | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | LS | U. Al-Wakil | 3/0 | 0 | 1 | ||
22 | LR | U. Hadžách | 2/0 | 0 | 0 | ||
9 | ŚR | I. Hasan | 2/0 | 0 | 0 | ||
17 | LS | A. Chajrí | 2/0 | 0 | 0 | ||
89 | K | M. Mamdouh | 3/0 | 0 | 1 | ||
25 | K | W. Nawar | 0/0 | 0 | 0 | ||
91 | PS | M. Sanad | 4/0 | 0 | 1 | ||
5 | PR | J. Umar | 2/0 | 1 | 1 | ||
90 | LR | A. Zajn | 2/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 28/2 | 2 | 1 | 6 | 1 |
Norwegia:
Gulliksen, Christensen, Bergerud – Abelvik Rod, Björnsen, Blonz, Gullerud, Lie Hansen, Jakobsen, Jöndal, S. Johannessen, Myrhol, O'Sullivan, Reinkind, Sagosen, Tangen.
Zmiany:
Trener:
Egipt: Altajar, Handáví – Abdalráhím, Abdú, Al-Áhmar, Al-Dirá, Almasrí, Al-Wakil, Hadžách, Hasan, Chajrí, Nawar, Umar, Sanad, Šebíb, Zejnelbédín.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Egipt: Altajar, Handáví – Abdalráhím, Abdú, Al-Áhmar, Al-Dirá, Almasrí, Al-Wakil, Hadžách, Hasan, Chajrí, Nawar, Umar, Sanad, Šebíb, Zejnelbédín.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Lopez O. (Esp) – Sabroso A. (Esp)
Widownia: