Lechia – Odense 0:2 (koniec) | Arka – Ołeksandrija 2:0 (koniec)
Lechia Gdańsk
0:2 (0:1)
Odense BK
Poniedziałek 28.01.2019, 15:00 • Titanic Deluxe, Belek • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Lechia Gdańsk ponosi pierwszą porażkę, w trzecim meczu kontrolnym podczas zgrupowania w Belek. Tym razem w Turcji lepsi od podopiecznych Piotra Stokowca okazali się Duńczycy z Odense BK. Mecz kończy się wynikiem 0:2. Dziękujemy za wspólne emocje! (16:49:03)

90

90
    Ostatnia minuta. Duńczycy mądrze gospodarują piłką.

90
    Jeden z graczy Odense BK napomniany żółtą kartką za faul taktyczny i przerwanie kontry lechistów.

90
    Nic nie wynika z tego rzutu rożnego.

89
    Bezpośrednie uderzenie na bramkę Dusana Kuciaka, który z najwyższym trudem przenosi piłkę na rzut rożny!

88
    Chwila przerwy w grze, bowiem ucierpiał Duńczyk.

88
    Jeden z graczy Odense BK faulowany na 23. metrze przed bramką Kuciaka.

86
    Flavio ładnie rozciągnął do Maka, ale ten źle dośrodkował.

85
    Dośrodkowanie z prawej flanki i po strzale głową interweniuje Kuciak.

83
    Lechia przyspiesza. Widać, że podopiecznym Stokowca zależy na zdobyciu bramki.

82
    Dobre dośrodkowanie na głowę Artura Sobiecha, który z 7. metra główkuje wprost w bramkarza!

80
    Ładny przerzut Łukasika do Maka, ten odegrał do Flavio, który posłał piłkę w pole karne, a domykający akcję Egy obił tylko boczną siatkę!

78
    Po sprytnym uderzeniu z bliższego słupka piłka otarła się o boczną siatkę! Szczęście uśmiechnęło się do Kuciaka!

78
    Korner dla Odense BK.

77
    Futbolówka wróciła jeszcze na pole karne, gdzie w niemałym zamieszaniu piąstkuje bramkarz Odense BK.

77
    Za krótkie dośrodkowanie i pewnie przy bliższym słupku wyjaśniają rywale.

Kartki:   90. . (ODE)

Lechia Gdańsk: I POŁOWA: Alomerović – Mladenović, Vitoria, Augustyn, Nunes – Kubicki, Lipski, Makowski – Michalak, Arak, Żukowski.

II POŁOWA: Kuciak – Fila, Mikołajewski, Nalepa, Dymerski – Łukasik, Sopoćko, Egy, Mak, Flavio Paixao, Sobiech

Odense BK: Christensen – Laursen, Tverskov, Yao, Eskesen, Poulsen, Kouassi, Petersen, Jensen, Thomasen, Kadrii.