New Jersey – Buffalo | 4:1 (koniec) | | | Detroit – Philadelphia | 1:3 (koniec) | | | Florida – Montreal | 6:3 (koniec) |
Anaheim – Washington | 5:2 (koniec) | | | Calgary – Arizona | 5:2 (koniec) |
Chabarowsk – Kunlun | 7:2 (koniec) | | | Władywostok – Barys | 2:1 (koniec) | | | Jekaterynburg – Niżniekamsk | 5:3 (koniec) |
Dyn. Moskwa – Czelabińsk | 0:1 (koniec) | | | Bars – Magnitogorsk | 5:4 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Podolsk | 6:1 (koniec) |
Helsinki – Sp. Moskwa | 5:4 (koniec) | | | Sankt Petersburg – Jarosław | 4:0 (koniec) | | | Din. Ryga – HC Slovan | 5:0 (koniec) |
finał
Awtomobilist Jekaterynburg
5:3
(3:1, 1:2, 1:0)
Nieftiechimik Niżniekamsk
52:42
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Ildar Šiksatdarov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
49:29
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Georgij Bělousov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
24:33
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Emil Galimov – 2 min., niebezpieczny sprzęt).
|
|
07:47
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Juuso Puustinen – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
03:00
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Kara techniczna dla drużyny).
|
Składy i statystyki:
3. Golyšev (Dawes, S. Da Costa), 5. Bělousov, 11. S. Da Costa (Dawes, Golyšev), 26. Dawes (Sexton), 49. Golyšev (Dawes, S. Da Costa) – 14. Ruohomaa (Puustinen), 21. Porjadin, 34. Porjadin (Chisamutdinov)
Sędziowie: Kuljov, Cyplakov – Biťukov, Judin.
Widownia: 5 100
Spudłowany karny!:
Awtomobilist Jekaterynburg:
Jakub Kovář (Fomin) – Gurkin, I. Višněvskij, Ljamin, Trjamkin (C), Mišarin, Alexej Vasilevskij, Jegoršev, Valitov – Dawes (A), Golyšev, S. Da Costa – Sexton, Paré, Litovčenko – Bělousov, Kučerjavenko, Denis Kazionov – Česalin, Gračjov, Rassejkin.
Zmiany:
Trener:
Nieftiechimik Niżniekamsk: Korotajev (5. I. Ježov) – Polášek, Bryncev, Šaripzjanov (A), D. Musin, Volgin, Timašov, Ogurcov – Jo. Nättinen, Ruohomaa, Puustinen – Nestrašil, Porjadin, Chisamutdinov – P. Kulikov, E. Galimov (C), Bikmullin – Avcin, Šiksatdarov, Zdunov – Šarifjanov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Nieftiechimik Niżniekamsk: Korotajev (5. I. Ježov) – Polášek, Bryncev, Šaripzjanov (A), D. Musin, Volgin, Timašov, Ogurcov – Jo. Nättinen, Ruohomaa, Puustinen – Nestrašil, Porjadin, Chisamutdinov – P. Kulikov, E. Galimov (C), Bikmullin – Avcin, Šiksatdarov, Zdunov – Šarifjanov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Kuljov, Cyplakov – Biťukov, Judin.
Widownia: 5 100