Toronto – Washington | 2:3 (koniec) | | | NY Rangers – Minnesota | 1:4 (koniec) | | | Florida – Carolina | 3:4 (koniec) |
New Jersey – Ottawa | 4:0 (koniec) | | | Pittsburgh – San Jose | 0:4 (koniec) | | | Montreal – Philadelphia | 5:1 (koniec) |
Tampa – Buffalo | 2:1 (2:0 po rz. karnych) | | | Nashville – Los Angeles | 2:1 (koniec) | | | Dallas – St. Louis | 5:2 (koniec) |
Edmonton – NY Islanders | 4:3 (po dogrywce) | | | Vancouver – Arizona | 2:3 (po dogrywce) |
Władywostok – Chabarowsk | 1:0 (koniec) | | | Kunlun – Barys | 2:3 (0:2 po rz. karnych) | | | Magnitogorsk – Bars | 4:0 (koniec) |
Czelabińsk – Sankt Petersburg | 1:3 (koniec) | | | Czerepowiec – Sp. Moskwa | 3:0 (koniec) | | | Omsk – Novosibirsk | 7:3 (koniec) |
CSKA Moskwa – Din. Ryga | 3:0 (koniec) | | | Dyn. Moskwa – Niżny Nowogród | 4:1 (koniec) | | | Helsinki – Din. Mińsk | 3:5 (koniec) |
Soczi – HC Slovan | 2:0 (koniec) | | | Podolsk – Jekaterynburg | 1:5 (koniec) |
finał
HK CSKA Moskwa
3:0
(0:0, 2:0, 1:0)
Dinamo Ryga
39:43
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Alexandr Romanov – 2 min., nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
32:58
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Arťom Čmychov – 2 min., zahaczanie).
|
|
19:11
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Jannik Hansen – 2 min., zahaczanie).
|
|
19:00
|
Kara dla Dinamo Ryga (Kristaps Zile – 2 min., zahaczanie).
|
|
05:38
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Sergej Tolčinskij – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
01:07
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Kirill Kaprizov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
Składy i statystyki:
26. Světlakov (Tělegin, Marčenko), 30. Vey (Kaprizov), 60. Grigorenko
Sędziowie: Ovčinikov, Fatejev – Zacharenkov, Šeljanin
Widownia:
Spudłowany karny!:
HK CSKA Moskwa:
I. Sorokin (Treťjak) – Naumenkov, Marčenko, Dahlbeck, M. Robinson, A. Romanov, Blažijevskij, Čmychov – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Andronov, P. Karnauchov, Scott – Tolčinskij, Al. Popov, Mamin – Tělegin, Hansen, Světlakov – Kanickij.
Zmiany:
Trener:
Dinamo Ryga: Biljalov (Silovs) – Zile, Ališauskas, Gimajev, Sotnieks, Šulenin, Zanetti, Maione – M. Redlihs, Darzinš, Videll – Meija, Gegeris, Batna – Marenis, Gillies, McMillan – Pavlovs, Džerinš, Lipsbergs – Berzinš.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Dinamo Ryga: Biljalov (Silovs) – Zile, Ališauskas, Gimajev, Sotnieks, Šulenin, Zanetti, Maione – M. Redlihs, Darzinš, Videll – Meija, Gegeris, Batna – Marenis, Gillies, McMillan – Pavlovs, Džerinš, Lipsbergs – Berzinš.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Ovčinikov, Fatejev – Zacharenkov, Šeljanin
Widownia: