Toronto – Washington | 2:3 (koniec) | | | NY Rangers – Minnesota | 1:4 (koniec) | | | Florida – Carolina | 3:4 (koniec) |
New Jersey – Ottawa | 4:0 (koniec) | | | Pittsburgh – San Jose | 0:4 (koniec) | | | Montreal – Philadelphia | 5:1 (koniec) |
Tampa – Buffalo | 2:1 (2:0 po rz. karnych) | | | Nashville – Los Angeles | 2:1 (koniec) | | | Dallas – St. Louis | 5:2 (koniec) |
Edmonton – NY Islanders | 4:3 (po dogrywce) | | | Vancouver – Arizona | 2:3 (po dogrywce) |
Władywostok – Chabarowsk | 1:0 (koniec) | | | Kunlun – Barys | 2:3 (0:2 po rz. karnych) | | | Magnitogorsk – Bars | 4:0 (koniec) |
Czelabińsk – Sankt Petersburg | 1:3 (koniec) | | | Czerepowiec – Sp. Moskwa | 3:0 (koniec) | | | Omsk – Novosibirsk | 7:3 (koniec) |
CSKA Moskwa – Din. Ryga | 3:0 (koniec) | | | Dyn. Moskwa – Niżny Nowogród | 4:1 (koniec) | | | Helsinki – Din. Mińsk | 3:5 (koniec) |
Soczi – HC Slovan | 2:0 (koniec) | | | Podolsk – Jekaterynburg | 1:5 (koniec) |
finał
Dynamo Moskwa
4:1
(0:0, 3:1, 1:0)
Torpedo Niżny Nowogród
46:19
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Ilja Nikulin – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
46:19
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Danil Verjajev – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
46:19
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Michail Smolin – 5 min., rzucenie na bandę + Kara meczu, rzucenie na bandę).
|
|
43:30
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Miika Koivisto – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
40:05
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Denis Paršin – 2 min., zahaczanie).
|
|
35:21
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Igor Makarov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
33:56
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Alexej Pepeljajev – 2 min., uderzanie).
|
|
28:45
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
27:10
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
17:07
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Robert Sabolič – 10 min. kara indywidualna, niesportowe zachowanie).
|
|
17:07
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Daniil Tarasov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
10:13
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Vitalij Menšikov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
08:47
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Ilja Olendarenko – 2 min., uderzanie).
|
Składy i statystyki:
25. Tarasov (Zackrisson, Čajkovský), 30. Kagarlickij (Indrašis, Šipačov), 34. I. Makarov (Mozer, Mojsejev), 60. Mozer (I. Makarov) – 36. Sabolič (Šenfeld, Aljajev)
Sędziowie: Kislov, Lavrentěv – Berseňov, Judin
Widownia: 6 175
Spudłowany karny!:
Dynamo Moskwa:
Bočarov (Jerjomenko) – I. Nikulin, Volkov, Menšikov, Čajkovský, J. Zajcev, Mironov, Koivisto, Pepeljajev – Kagarlickij, Indrašis, Šipačov – Brjukvin, Zackrisson, Tarasov – I. Makarov, Mojsejev, Mozer – Muranov, Igumnov, Jefremov.
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: Molkov (Tichomirov) – Orlov, Nazarevič, Rodionyčev, Aljajev, Volčenkov, Ogijenko, Olendarenko – Paršin, Makarenko, Žafjarov – Calof, Miele, Varnakov – Sabolič, Šenfeld, Jesajan – Urakov, D. Iljin, Smolin – Verjajev.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: Molkov (Tichomirov) – Orlov, Nazarevič, Rodionyčev, Aljajev, Volčenkov, Ogijenko, Olendarenko – Paršin, Makarenko, Žafjarov – Calof, Miele, Varnakov – Sabolič, Šenfeld, Jesajan – Urakov, D. Iljin, Smolin – Verjajev.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Kislov, Lavrentěv – Berseňov, Judin
Widownia: 6 175