Podbeskidzie – Stal M. 0:2 (koniec) | Stomil – GKS T. 2:0 (koniec) | Bytovia – Warta 0:0 (koniec)
Puszcza – Chojniczanka 0:2 (koniec) | Jastrzębie – Odra O. 3:1 (koniec) | ŁKS – Garbarnia 3:0 (koniec)
Sandecja – Termalica 0:0 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
0:0 (0:0)
Warta Poznań
Sobota 02.03.2019, 16:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna 1 Liga • 22. kolejka

Witamy. Mecz rozpocznie się o 16:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Pierwszoligowcy także wracają na boiska! W tej relacji skupimy się na meczu Bytovii Bytów z Wartą Poznań.

Gospodarze tego pojedynku z dorobkiem 26 punktów plasują się na dziesiątym miejscu. Dorobek Warty jest uboższy o trzy punkty. Poznaniacy plasują się na trzynastej lokacie, z czterema punktami przewagi nad strefą spadkową.

Spotkanie w Bytowie poprowadzi Paweł Pskit z Łodzi. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00. Będziemy informować Państwa o najważniejszych wydarzeniach z tego pojedynku!

Protokół meczowy:

MKS Bytovia Bytów:
    Witan – Bardanca, Bąk (C), Dampc, Wilczyński, Hiszpański, Swędrowski, Burkhardt, Moneta, Jaroch, Kuzimski

Rezerwowi:
    Oszmaniec – Wróbel, Wasiak, Procyszyn, Wolski, Hebel, Kwietniewski

Trener: Adrian Stawski

Warta Poznań:
    Lis – Dejewski, Kiełb, Kieliba (C), Grobelny, Spławski, Jakóbowski, Szymusik, Marciniak, Biegański, Janicki

20
    Dwadzieścia minut meczu w Bytowie już za nami. Póki co utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

27
    Żółtą kartkę otrzymuje Dejewski (Warta Poznań).

30
    Żółtą kartkę otrzymuje Wilczyński (MKS Bytovia Bytów).

45

Do przerwy bez goli w Bytowie. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie worek z golami zostanie rozwiązany. Zostańcie z nami!

46

49
    Żółtą kartkę otrzymuje Grobelny (Warta Poznań).

57
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Hiszpański, na boisku pojawia się Hebel.

60
    Właśnie mija godzina gry. Cały czas czekamy na premierowe trafienie w tym spotkaniu.

63
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Jaroch, na boisku pojawia się Kwietniewski.

66
    Żółtą kartkę otrzymuje Burkhardt (MKS Bytovia Bytów).

69
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Biegański, na boisku pojawia się Fadecki.

74
    Nieco ponad kwadrans w osłabieniu zagrają przyjezdni! Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Dejewski!

90

Mimo gry w przewadze w końcowych minutach meczu gospodarze nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Mecz w Bytowie kończy się remisem 0:0. Dziękuję za uwagę! (17:53:23)

Gole:

Kartki:   30. Wilczyński (BTW), 66. Burkhardt (BTW) – 27. Dejewski (WAR), 49. Grobelny (WAR)   74. Dejewski (WAR)

Witan – Bardanca, Bąk (C), Dampc, Wilczyński, Hiszpański (57. Hebel), Swędrowski, Burkhardt, Moneta, Jaroch (63. Kwietniewski), Kuzimski

Zmiany:

Lis – Dejewski, Kiełb, Kieliba (C), Grobelny, Spławski, Jakóbowski, Szymusik, Marciniak, Biegański (69. Fadecki), Janicki