Skra – Olimpia G. 0:4 (koniec) | ROW Rybnik – Toruń 0:1 (koniec) | Stal S. W. – Błękitni 4:2 (koniec)
Rozwój – Siarka T. 6:0 (koniec) | Olimpia E. – Radomiak 2:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Ruch 1:0 (koniec)

Strzelcem bramki PIOTR MROZIŃSKI.

Ależ dwa ciosy wykonaniu Stali! W boksie mielibyśmy już nokaut i chyba tutaj już rywal się nie podniesie! Piotr Mroziński świetnie zamknął składną akcję gospodarzy!

79
    Strzelcem bramki MICHAŁ TRĄBKA.

Tuż zza pola karnego zewnętrzną częściej stopy uderzył Michał Trąbka, który uderzył tak, że Brzozowski musi wyciągnąć futbolówkę z bramki! Strzał nie do obrony!

68
    Gol dla Błękitnych!
    Strzelcem bramki KRYSTIAN SANOCKI.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i po sporym zamieszaniu futbolówkę do bramki "wciska" Krystian Sanocki, który pojawił się w drugiej połowie za Starzyckiego – jak widzimy miał nosa trener Błękitnych ze zmianą!

58
    Strzelcem bramki ADRIAN KWIATKOWSKI. Shimmura świetnie rozprowadził akcję swojego zespołu, a całą sytuacje wykończył Adrian Kwiatkowski, którzy podbudowani mogą jeszcze o coś powalczyć w tym meczu.

45+1
    Strzelcem bramki SZYMON JAROSZ. Ostatni stały fragment gry w pierwszej połowie, futbolówkę po centrze wybija przed siebie Brzozowski ta niefortunnie odbija się od gracza Błękitnych i wpada wprost pod nogi Szymona Jarosza, który umieszcza piłkę w bramce gości!

11
    Bardzo dobra akcja Stali! Lewą flanką ruszył Michał Trąbka, który dryblingiem minął gracza Błękitnych i podał wprost pod nogi ANDRZEJA TRUBEHY, któremu wystarczyło tylko dołożyć nogę!

Jarek Jurkiewicz

Gole: 11. Trubeha, 45+1. Jarosz, 79. Trąbka, 81. Mroziński – 58. Kwiatkowski, 68. Sanocki

Kartki:   29. Baranowski (BSS), 56. Szrek (BSS), 88. Ogrodowski (BSS)

Stal Stalowa Wola: Konefal – Waszkiewicz, Pietras, Trąbka(83. Dadok), Trubeha(74. Łętocha), Mistrzyk(74. Dziubiński), Mrozinski, Sobotka, Jopek(86. Stępniowski), Jarosz, Janiszewski
    Zmiany: Kalinowski, Stępniowski, Dadok, Śpiewak, Łętocha, Dziubiński

Błękitni Stargard: Brzozowski, Baranowski, Ogrodowski, Karmański, Kurbiel, Brzeziański, Shimmura(82. Cywiński), Starzycki(46. Sanocki), Kwiatkowski, Szrek, Ostrowski