Arka – Stal | 30:35 (koniec) | | | MMTS – Zagłębie | 25:23 (koniec) | | | Gwardia – Wybrzeże | 32:29 (koniec) |
finał
COROTOP Gwardia Opole
32:29
(14:13)
Energa Wybrzeże Gdańsk
58
|
Łangowski z karą za nieprzepisowe zatrzymywanie rywala (31:28)
|
|
55
|
Salacz fauluje, jest kara, będzie karny (28:26)
|
|
46
|
Kara dla Zadury (22:19)
|
|
28
|
Gajek z karą 2 minut (11:13)
|
|
22
|
Zarzycki odpocznie przez 2 minuty (9:10)
|
|
15
|
Frańczak z karą 2 minut za sfaulowanie Mauera (6:8)
|
COROTOP Gwardia Opole | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | A. Malcher | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | M. Zembrzycki | 0/0 | 0 | 0 | ||
18 | K | M. Jankowski | 6/0 | 0 | 0 | ||
20 | LR | W. Kawka | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | K | J. Klimków | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | LR | A. Łangowski | 3/0 | 0 | 1 | ||
2 | PS | M. Lemaniak | 3/0 | 0 | 0 | ||
21 | PS | P. Mauer | 7/4 | 0 | 0 | ||
22 | LS | M. Milewski | 4/0 | 0 | 0 | ||
23 | ŚR | M. Morawski | 1/0 | 0 | 0 | ||
13 | K | M. Tarcijonas | 2/0 | 0 | 0 | ||
19 | PR | P. Zadura | 4/0 | 0 | 1 | ||
7 | ŚR | M. Zarzycki | 0/0 | 0 | 1 | ||
17 | LR | J. Zieniewicz | 2/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 32/4 | 0 | 3 | 3 | 0 | ||
Energa Wybrzeże Gdańsk | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
12 | B | A. Chmieliński | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | P. Witkowski | 0/0 | 0 | 0 | ||
44 | PR | K. Adamczyk | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | LR | M. Bednarek | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | LS | M. Frańczak | 1/0 | 0 | 1 | ||
8 | ŚR | K. Gądek | 4/2 | 0 | 0 | ||
68 | LR | K. Gajek | 1/0 | 0 | 1 | ||
3 | K | K. Janikowski | 2/0 | 0 | 0 | ||
24 | PS | K. Komarzewski | 4/0 | 1 | 0 | ||
23 | ŚR | A. Kondratiuk | 3/1 | 2 | 0 | ||
5 | PR | R. Oliveira | 5/0 | 0 | 0 | ||
21 | LS | P. Papaj | 1/0 | 0 | 0 | ||
20 | PS | W. Prymlewicz | 1/0 | 0 | 0 | ||
33 | K | P. Salacz | 2/0 | 0 | 1 | ||
29 | LR | M. Wróbel | 5/0 | 1 | 0 | ||
Łącznie | 29/3 | 4 | 3 | 3 | 0 |
COROTOP Gwardia Opole:
Zembrzycki, Malcher – Lemaniak, Zarzycki, Łangowski, Klimków, Tarcijonas, Zieniewicz, Jankowski, Zadura, Kawka, Mauer, Milewski, Morawski, Kurus.
Zmiany:
Trener:
Energa Wybrzeże Gdańsk: Chmieliński, Witkowski – Oliveira, Gądek, Frańczak, Bednarek, Prymlewicz, Papaj, Kondratiuk, Komarzewski, Wróbel, Salacz, Adamczyk, Gajek, Janikowski.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Energa Wybrzeże Gdańsk: Chmieliński, Witkowski – Oliveira, Gądek, Frańczak, Bednarek, Prymlewicz, Papaj, Kondratiuk, Komarzewski, Wróbel, Salacz, Adamczyk, Gajek, Janikowski.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Główni: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
Sekretarz: Mariusz Szynklarz
Delegat: Marek Majka
Widownia:
Rafał Słociak