Znicz – Olimpia G. 2:1 (koniec)
Znicz Pruszków
2:1 (2:0)
Olimpia Grudziądz
Piątek 12.04.2019, 19:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga • 28. kolejka

90+2
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Zjawiński, na boisku pojawia się Szymański.

90+1
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Machalski, na boisku pojawia się Faliszewski.

84
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Alves, na boisku pojawia się Poręba.

79
    Ocenas faulował Zjawińskiego na własnej połowie. Sędzia dał mu ostatecznie żółty kartonik, ale to najmniejszy wymiar kary dla tego zawodnika!

77
    Piłka zagrana górą do wybiegającego Kity. Ten znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale trafił nieczysto w futbolówkę. To powinno być 2:2!

73
    Olimpia nie stworzyła zagrożenia po rzucie rożnym. Z kontrą wyszli grudziądzanie i Pietrzyk faulował Zjawińskiego. Dostał on żółty kartonik.

71
    Machalski fauluje biegnącego z piłką środkiem pola Gabora i dostaje żółtą kartkę.

69
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Stromecki, na boisku pojawia się Kocot.

69
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Marzec, na boisku pojawia się Gabor.

68
    Gol dla Olimpii!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa BARTOSZ SULKOWSKI.

Bartosz Sulkowski zamienia rzut karny na bramkę i mamy 2:1!

60
    Bochenek faulował wychodzącego z kontrą zawodnika Olimpii i zasłużenie obejrzał żółty kartonik.

54
    Machalski efektownie zszedł z piłką z lewej strony w pole karne rywali. Oddał on mocny strzał, ale sparował futbolówkę Brylewski. Dopadł do niej jeszcze Stromecki i uderzył głową, ale piłka przeszła nad poprzeczką!

51
    Sulkowski z żółtą kartką.

46
    Ależ mogli wejść w drugą połowę goście! Alves znalazł się z piłką w polu karnym rywali i oddał strzał, ale futbolówka przeszła nad poprzeczką!

46
    Podwójna zmiana w przerwie w szeregach Olimpii. Z boiska schodzą Handzlik i Ruiz, a pojawiają się Pietrzyk oraz Marzec.

40
    Gol dla Znicza!
    Strzelcem bramki PATRYK CZARNOWSKI.

Mamy podwyższenie prowadzenia przez gospodarzy! Szybka kontra, piłka zagrana w pole karne i formalności dopełnił Czarnowski! Kto by się spodziewał, że po 40 minutach gospodarze będą prowadzić dwoma trafieniami?

34
    Wrześniewski faulował rywala w środkowej części boiska i zostaje napomniany przez sędziego Damiana Kosa.

29

Mamy otwarcie wyniku w Pruszkowie! Szybka kontra gospodarzy. Małachowski zagrał piłkę na lewą stronę do Zjawińskiego. Ten zacentrował futbolówkę w pole karne i głową umieścił ją w siatce Czarnowski!

16
    Ocenas przejął piłkę we własnym polu karnym i próbował wybijać futbolówkę, ale przechwycił ją Machalski. Od razu oddał strzał, ale jego próba została zablokowana. Kolejny błąd Olimpii w defensywie, to się może źle skończyć!

14
    Błąd Olimpii w defensywie i przejął piłkę Rackiewicz. Od razu zagrał on do Zjawińskiego, który oddał mocny i płaski strzał. Z trudem na rzut rożny sparował futbolówkę Brylewski!

1
    Ależ okazja Znicza, to powinien być gol! Jeden z gospodarzy uderzył z lewej strony, ale interweniował Brylewski. Futbolówka spadła pod nogi Stromeckiego, jednak ten nie trafił czysto w piłkę i fatalnie spudłował!