Red Dragons – Jagiellonia 7:3 (koniec) | Red Devils – AZS UŚ 1:5 (koniec) | AZS Gdańsk – Szczecin 6:3 (koniec)
AZS UG Gdańsk
6:3 (2:0)
Pogoń '04 Szczecin
Sobota 11.05.2019, 19:00FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 25

Koniec meczu. (00:26:19)

40
    Żółtą kartkę otrzymuje Czyszek (Pogoń '04 Szczecin).

39
    Strzał z ostrego kąta gości, jednak świetnie interweniuje Sasiak!

39
    Gol dla AZS-u UG!
    MATEUSZ OSIŃSKI po przechwycie strzela z własnej połowy i trafia do pustej bramki rywala!

38
    Ciekawie zapowiadają się ostatnie minuty tego meczu! Obie drużyny nie zamierzają odpuszczać!

37
    Zablokowane uderzenie Czyszka! Jeszcze korner dla Pogoni.

37
    Teraz jeszcze raz Domżalski, ale nad poprzeczką!

36
    Przechwyt w środku pola, JAKUB DOMŻALSKI wykorzystuje pustą bramkę i trafia z własnej połowy!

36
    Potężne uderzenie Czyszka z dystansu, ale ten zostaje zablokowany!

36
    Kolejny strzał gości, tym razem z lewej strony i ostrego kąta, ale niecelnie!

35
    Pogoń wciąż w natarciu. AZS UG skupione od jakiegoś czasu na obronę.

35
    Gol dla Pogoni!
    Kontra gości przez środek, w końcu dogranie piłki do wpadającego w pole karne MATEUSZA JAKUBIAKA, a ten trafia!

34
    Kolejny atak szczecinian. Jakubiak z dystansu, ale świetnie w bramce Sasiak!

34
    Kolejna akcja gości. Tym razem zgranie na 10 metr do KAROLA CZYSZKA, a ten ponownie trafia do siatki.

34
    Strzał z dystansu, na który decyduje się KAROL CZYSZEK, zaskakuje Sasiaka i przelatuje przez jego dłonie!

33
    Czas dla przyjezdnych!

33
    TOMASZ POŹNIAK przechwytuje piłkę i wykorzystuje pustą bramkę i trafia z własnej połowy!

32
    Teraz widzimy uderzenie Jakubiaka, ale znów na linii bramkowej świetnie Sasiak!

31
    Czyszek z dystansu, ale ponownie wysoko nad poprzeczką.

30
    Wstrzelenie piłki w pole karne AZS UG, ale jeszcze raz interweniuje Sasiak!

Piotr Grabowski

Gole: 14. Wardowski, 17. Kreft, 29. Poźniak, 33. Poźniak, 36. Domżalski, 39. Osiński – 34. Czyszek, 34. Czyszek, 35. Jakubiak

Kartki:   15. Horbacz (GDA), 16. Domżalski (GDA), 22. Poźniak (GDA), 27. Kreft (GDA) – 20. Prawucki (SZC), 29. Jakubiak (SZC), 40. Czyszek (SZC)

AZS UG Gdańsk: Burglin, Sasiak – Musik, Osiński, Kreft, Kaczmarek, Wesserling, Horbacz, Kawka, Wardowski, Domżalski, Chodorowski, Poźniak
    Pogoń '04 Szczecin: Szklarz (Wilczek) – Kondiuch, Czyszek, Jakubiak, Prawucki, Przygórzewski, Czepielewski, Gepert, Maćkiewicz