Red Dragons – Jagiellonia 7:3 (koniec) | Red Devils – AZS UŚ 1:5 (koniec) | AZS Gdańsk – Szczecin 6:3 (koniec)
AZS UG Gdańsk
6:3 (2:0)
Pogoń '04 Szczecin
Sobota 11.05.2019, 19:00FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 25

40
    Żółtą kartkę otrzymuje Czyszek (Pogoń '04 Szczecin).

39
    Gol dla AZS-u UG!
    MATEUSZ OSIŃSKI po przechwycie strzela z własnej połowy i trafia do pustej bramki rywala!

36
    Przechwyt w środku pola, JAKUB DOMŻALSKI wykorzystuje pustą bramkę i trafia z własnej połowy!

35
    Gol dla Pogoni!
    Kontra gości przez środek, w końcu dogranie piłki do wpadającego w pole karne MATEUSZA JAKUBIAKA, a ten trafia!

34
    Kolejna akcja gości. Tym razem zgranie na 10 metr do KAROLA CZYSZKA, a ten ponownie trafia do siatki.

34
    Strzał z dystansu, na który decyduje się KAROL CZYSZEK, zaskakuje Sasiaka i przelatuje przez jego dłonie!

33
    Czas dla przyjezdnych!

33
    TOMASZ POŹNIAK przechwytuje piłkę i wykorzystuje pustą bramkę i trafia z własnej połowy!

29
    Wardowski strzela z prawej strony, a nogę tylko dokłada TOMASZ POŹNIAK i z bliska kieruje futbolówkę do siatki.

29
    Żółtą kartkę otrzymuje Jakubiak (Pogoń '04 Szczecin).

27
    Żółtą kartkę otrzymuje Kreft (AZS UG Gdańsk).

26
    Kolejna kontra gospodarzy! Horbacz na prawo do Osińskiego, który jednak w sytuacji sam na sam przegrywa z golkiperem gości!

22
    Żółtą kartkę otrzymuje Poźniak (AZS UG Gdańsk).

22
    Szczecinianie w ataku pozycyjnym. Dogranie na prawo do Prawuckiego, który dostrzegając wychodzącego z bramki Sasiaka lobuje, ale niecelnie!

20
    Żółtą kartkę otrzymuje Prawucki (Pogoń '04 Szczecin).

17
    Kapitalna kontra gospodarzy. Dogranie na prawo do MIKOŁAJA KREFTA, a ten pewnym strzałem trafia.

16
    Żółtą kartkę otrzymuje Domżalski (AZS UG Gdańsk).

15
    Żółtą kartkę otrzymuje Horbacz (AZS UG Gdańsk).

14
    Kapitalne dogranie do wychodzącego na pozycję PIOTRA WARDOWSKIEGO, a ten tylko musnął piłkę, która mija bramkarza i trafia do siatki!

9
    Pogoń w natarciu. Kondiuch w świetnej akcji przez środek. Mija bramkarza, ale nie trafia w bramkę!

8
    Rzut wolny dla gości z linii pola karnego. Dogranie na prawo do Maćkiewicza, który strzela, ale zostaje zablokowany!

Piotr Grabowski

Gole: 14. Wardowski, 17. Kreft, 29. Poźniak, 33. Poźniak, 36. Domżalski, 39. Osiński – 34. Czyszek, 34. Czyszek, 35. Jakubiak

Kartki:   15. Horbacz (GDA), 16. Domżalski (GDA), 22. Poźniak (GDA), 27. Kreft (GDA) – 20. Prawucki (SZC), 29. Jakubiak (SZC), 40. Czyszek (SZC)

AZS UG Gdańsk: Burglin, Sasiak – Musik, Osiński, Kreft, Kaczmarek, Wesserling, Horbacz, Kawka, Wardowski, Domżalski, Chodorowski, Poźniak
    Pogoń '04 Szczecin: Szklarz (Wilczek) – Kondiuch, Czyszek, Jakubiak, Prawucki, Przygórzewski, Czepielewski, Gepert, Maćkiewicz