Piast – Jastrzębie 2:2 (koniec) | Zagłębie L. – Warta 0:1 (koniec) | Jagiellonia – Wigry 2:1 (koniec)
Raków – FC Opava 1:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Wisła K. 2:1 (koniec) | Wisła Pł. – Brøndby 1:1 (koniec)
Orenburg – Cracovia 1:0 (koniec) | ŁKS – Radomiak 2:2 (koniec)
ŁKS Łódź
2:2 (0:1)
Radomiak Radom
Sobota 29.06.2019, 19:08Spotkania towarzyskie

Witamy. Mecz rozpocznie się o 19:08 i będziemy informować o zmianach stanu..

Serdecznie zapraszam Państwa na zapis najważniejszych wydarzeń z ciekawie zapowiadającego się spotkania towarzyskiego. W ramach przedsezonowych przygotowań ŁKS Łódź zmierzy się z Radomiakiem Radom. Początek meczu o godzinie 19:08!

Tak prezentują się składy wyjściowe obu zespołów:

ŁKS Łódź:
    Arndt – Grzesik, Dampc, Juraszek, Klimczak – Trąbka, Piątek (C), Guimaraes, Wolski, Ramirez – Sekulski

Radomiak Radom:
    Kochalski – Chams, Cichocki, Klabnik, Banasik – Kaput, Kluska, Michalski, Leandro, Makowski – Nowak.

1

20
    Po dwudziestu minutach bez bramek w Łodzi. Okazje są, jak na razie żadna z drużyn nie potrafi objąć prowadzenia.

26
    Bardzo dobrej okazji do strzelenia gola nie wykorzystuje Sekulski!

34
    Gol dla Radomiaka!
    Strzelcem bramki MATEUSZ MICHALSKI.

45

Do przerwy Radomiak prowadzi z ŁKS-em 1:0. Jedynego jak na razie gola strzelił Mateusz Michalski.