Olimpia G. – Warta 2:1 (koniec) | Radomiak – Sandecja 1:0 (koniec) | Jastrzębie – Odra O. 2:0 (koniec)
Termalica – Podbeskidzie 2:2 (koniec)
Olimpia Grudziądz
2:1 (1:0)
Warta Poznań
Sobota 31.08.2019, 17:00 • Stadion Centralny, Grudziądz • Fortuna 1 Liga • 7. kolejka

Olimpia Grudziądz pokonała na własnym stadionie Wartę Poznań 2:1. Grudziądzanie przerwali serię porażek i dzięki temu opuszczają strefę spadkową. (18:54:24)

90+3

90+3
    Znowu Sapela! Bramkarz złapał piłkę po dośrodkowaniu Janickiego.

90+2
    Kona faulowany. Olimpii już chyba nie stanie się nic złego.

90+2
    Handzlik okazał się słabszy od Trałki i stracił piłkę.

90+1
    Warta do końca walczy o remis! Sapela złapał piłkę po dośrodkowaniu. Goście mają już tylko dwie minuty.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty.

90
    Haydary mógł uderzyć z dystansu, ale zdecydował się podać piłkę koledze. Podanie zostało przeczytane przez jednego z piłkarzy Warty.

89
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Augusto, na boisku pojawia się Janczukowicz.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Boczek (Warta Poznań).

88
    Indywidualna akcja Jarocha. Zawodnik gości nie przeszedł jednak gospodarzy. Olimpia coraz bliżej zwycięstwa.

88
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Kuzdra, na boisku pojawia się Napolov.

86
    Efektowne zwody Trałki w okolicach narożnika Olimpii, ale pożytku z nich nie było żadnego.

84
    Ostre spięcie Haydary'ego z Kiełbem. Piłkarz Warty wykonał ruch w kierunku rywala i powinien otrzymać kartkę od sędziego.

84
    Haydary ruszył po skrzydle, lecz zatrzymał go Kiełb.

82
    Augusto nabił rywala. Powinien być rzut rożny dla miejscowych, ale sędzia tego nie zauważył.

80
    Łukasz Trałka nie jest ulubieńcem grudziądzkich trybun. Kibice gospodarz chcą go wytrącić z równowagi przy każdym dotknięciu piłki.

80
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Grobelny, na boisku pojawia się Kiklaisz.