Concordia – Ruch W. M. 1:1 (koniec) | Polonia W. – Wasilków 1:2 (koniec)
Polonia Warszawa
1:2 (0:2)
KS Wasilków
Sobota 31.08.2019, 19:00 • Stadion im. generała Kazimierza Sosnkowskiego, Warszawa • 3 liga, grupa I • 6. kolejka

Spotkanie przy ulicy Konwiktorskiej dobiegło końca! Polonia walczyła o odrobienie strat, ale ostatecznie nie udało jej się tego dokonać. KS Wasilków onkasuje z kolei pierwsze punkty w tym sezonie. Dziękuję za uwagę! (20:58:32)

90+4

90+3
    Ostatnia akcja miejscowych. Strzał-świeca i spokojnie łapie piłkę Nowajczyk.

90+1
    Taktyczny faul Wasilewskiego w środku pola i arbiter słusznie sięga po kartkę.

90
    Zablokowane zagranie na szesnasty metr, ale jeszczw od autu będą grać miejscowi.

88
    Rzut rożny dla gospodarzy. To może jedna z ostatnich olazji na wyrównanie.

86
    Bardzo dobrą interwencją popisał się przed chwilą Kowalczyk.

85
    Całym zespołem na własnej połowie przyjezdni. Goście nastawiają się już tylko na kontry.

82
    Zza pola karnego uderzał Wiśniewski, ale czujnie sparował piłkę do bokuNowajczyk.

81
    Kolejna dobra akcja gospodarzy przerwana przez arbitra, który dopatrzył się spalonego.

80
    Mocno ucierpiał w starciu z rywalem Wasilewski, ale szybko wstał, aby nie zabierać czasu.

79
    Wymieniają się podaniami zawodnicy Polonii, sle zdecydowanie za daleko od bramki rywali.

76
    Zych, który pojawił się na boisku w drugiej połowie strzelił gola, ale ten nie został uznany! Ofsajd zawodnika Polonii.

74
    Ożywili się kibice Polonii, chcąc zmotywować swoich ulubieńców do walki o doprowadzenie do remisu.

72
    Dobrze bronią dostępu do własnej bramki przyjezdni. Wrzut z autu dla Polonii.

70
    Dwadzieścia minut do końca. Mocno napierają miejscowi, alw nie przynosi to rezultatu.