Anglia – Kosowo | 5:3 (koniec) | | | Czarnogóra – Czechy | 0:3 (koniec) | | | Litwa – Portugalia | 1:5 (koniec) |
Luksemburg – Serbia | 1:3 (koniec) | | | Albania – Islandia | 4:2 (koniec) | | | Francja – Andora | 3:0 (koniec) |
Mołdawia – Turcja | 0:4 (koniec) |
Kazachstan – Izrael | 1:2 (koniec) | | | Macedonia Płn. – Wyspy Owcze | 7:1 (koniec) | | | Grecja – Litwa | 1:0 (koniec) |
Ukraina – Malta | 4:0 (koniec) | | | Polska – Estonia | 4:0 (koniec) | | | Finlandia – Irlandia Północna | 1:1 (koniec) |
Szwecja – Irlandia | 1:3 (koniec) | | | Włochy – Luksemburg | 5:0 (koniec) | | | Azerbejdżan – Gruzja | 0:3 (koniec) |
Liechtenstein – Szwajcaria | 0:5 (koniec) | | | Dania – Rumunia | 2:1 (koniec) | | | Serbia – Łotwa | 1:1 (koniec) |
Białoruś – Portugalia | 0:2 (koniec) | | | Holandia – Cypr | 5:1 (koniec) | | | Bułgaria – Rosja | 0:0 (koniec) |
Hiszpania – Czarnogóra | 2:0 (koniec) | | | Chorwacja – Szkocja | 1:2 (koniec) | | | Walia – Niemcy | 1:5 (koniec) |
Belgia – Bośnia i Herc. | 0:0 (koniec) |
Hlučín – Vítkovice | 4:2 (koniec) |
finał
Macedonia Północna
7:1
(3:1)
Wyspy Owcze
Gole:
26. Mitrovski, 32. Čurlinov, 45+2. Mitrovski, 59. Daci, 62. Ličina, 85. Mitrovski, 88. Čurlinov – 19. Andreasen (kar.)
Strzały celne: 10:1. Strzały niecelne: 4:0. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 2:0. Foule: 12:11.
Sędziowie: Barcelo – Parody (oba GIB), Gordillo (ESP)
Widownia:
Kartki: 83. Mitrovski (MAK) – 52. D. Petersen (FAO), 61. Andreasen (FAO), 83. Jacobsen (FAO)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 10:1. Strzały niecelne: 4:0. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 2:0. Foule: 12:11.
Macedonia Północna:
Jankov – Antovski (46. Jovanov), Ličina, Rufati, Todoroski (69. Trapanovski) – Mitrovski, Atanasov (69. Tošeski), Zdravkovski (C) – Daci (69. Abaz), Ristovski (83. Krstovski), Čurlinov
Zmiany: Božinoski – Jovanov, Trapanovski, Serafimov, Tošeski, Ačkovski, Krstovski, Abaz, Ljuma
Trener:
Wyspy Owcze: Zachariasen – Olsen, B. Petersen (C), Niclasen (90+2. Henriksen), Johansen – Andreasen (87. H. Samuelsen) – P. Petersen (68. Radosavlevic), Mikkelsen, J. Samuelsen (68. Jacobsen), Giessing – Agnarsson (68. Knudsen)
Zmiany: Eyðsteinsson – Henriksen, Nielsen, Jacobsen, Radosavlevic, Kundsen, H. Samuelsen
Trener:
Zmiany: Božinoski – Jovanov, Trapanovski, Serafimov, Tošeski, Ačkovski, Krstovski, Abaz, Ljuma
Trener:
Wyspy Owcze: Zachariasen – Olsen, B. Petersen (C), Niclasen (90+2. Henriksen), Johansen – Andreasen (87. H. Samuelsen) – P. Petersen (68. Radosavlevic), Mikkelsen, J. Samuelsen (68. Jacobsen), Giessing – Agnarsson (68. Knudsen)
Zmiany: Eyðsteinsson – Henriksen, Nielsen, Jacobsen, Radosavlevic, Kundsen, H. Samuelsen
Trener:
Sędziowie: Barcelo – Parody (oba GIB), Gordillo (ESP)
Widownia:
Bramkę z rzutu karnego zdobywa JAKUP ANDREASEN..
Strzelcem bramki DIMITAR MITROVSKI.
Strzelcem bramki DARKO ČURLINOV.
Strzelcem bramki DIMITAR MITROVSKI.
Strzelcem bramki ERDON DACI.
Strzelcem bramki JESMIN LIČINA.
Strzelcem bramki DIMITAR MITROVSKI.
Strzelcem bramki DARKO ČURLINOV.