Czarnogóra – Polska 0:3 (koniec) | Słowacja – Belgia 0:3 (koniec)
10 17 19
Polska
3
25 25 25
Wtorek 17.09.2019, 17:00 • Sporthallen Zuid Amsterdam • Mistrzostwa Europy mężczyzn • Grupa D

Dziękuję za dzisiaj oraz zapraszam na kolejne spotkania na portalu Lajfy com! Bądźcie z nami na bieżąco! (18:33:57)

Cóż więcej można powiedzieć? Mamy czwarte zwycięstwo, co bardzo przybliża nas do kolejnej rundy Mistrzostw Europy! Ku uciesze, w hali w Amsterdamie również można było usłyszeć piosenkę 'hej sokoły' oraz hymn Polski, który kibice odśpiewali ponownie podczas trwania spotkania.

Gra naszych orłów z meczu na mecz wydaje się coraz lepsza. Siatkarze na parkiecie czują się coraz pewniej, a każde kolejne meczowe akcje wydają się jakby trenowane co najmniej przez kilka miesięcy.

Reprezentacja Polski w trzech setach bardzo pewnie pokonuje ekipę Czarnogóry. Biało – Czerwoni przez cały czas dominowali na boisku, co najlepiej odzwierciedla wynik w poszczególnych setach.

Koniec meczu

19:25
    Konarski kończy ten mecz techniczną kiwa w sam środek boiska!

19:24
    Cuk odważnie uderza po ciasnym skosie. To jeszcze nie koniec emocji w tym spotkaniu!

18:24
    Prosty błąd czarnogórców, który skutkuje piłką meczowa dla Biało – Czerwonych!

18:23
    Śliwka popisuje się świetnym atakiem po prostej obok podwójnego bloku reprezentacji Czarnogóry.

18:22
    As serwisowy Strugara!

17:22
    Block – out Cuka.

16:22
    Konarski skutecznie atakuje z szóstej strefy. Coraz bliżej końca tego meczu!

16:21
    Kłos ewidentnie zerwał swój atak. Czarnogóra zaczyna powoli odrabiać swoje straty.

15:21
    Szalpuk również odpowiada błędem.

14:21
    Cuk po raz kolejny myli się w polu zagrywki.

14:20
    Kłos zatrzymany na środku przez pojedynczy blok czarnogórców!

12:20
    Szalpuk świetnie uderzył z lewego skrzydła. Rywale nie mieli najmniejszych szans na obronę tego atomowego ataku.