Wisła Pł. – Legia | 1:0 (koniec) |
Stal M. – GKS T. | 1:2 (koniec) | | | Olimpia G. – Termalica | 1:0 (koniec) | | | Podbeskidzie – Miedź | 2:1 (koniec) |
Warta – Odra O. | 3:0 (koniec) |
Lech II P. – Polkowice | 0:3 (koniec) |
Club Brugge – Galatasaray | 0:0 (koniec) | | | Olympiakos – Tottenham | 2:2 (koniec) | | | PSG – Real Madryt | 3:0 (koniec) |
Bayern – Crvena Zvezda | 3:0 (koniec) | | | Szachtar – Man City | 0:3 (koniec) | | | Dinamo Z. – Atalanta | 4:0 (koniec) |
Atletico – Juventus | 2:2 (koniec) | | | Bayer – Lokomotiw M. | 1:2 (koniec) |
Teplice – Mlada | 2:0 (koniec) |
Spartak T. – Senica | 0:0 (koniec) |
finał
Dinamo Zagrzeb
4:0
(3:0)
Atalanta BC
79
|
Żółtą kartkę otrzymuje Robin Gosens (Atalanta BC).
|
|
66
|
Żółtą kartkę otrzymuje Nikola Moro (Dinamo Zagrzeb).
|
|
39
|
Żółtą kartkę otrzymuje Kévin Théophile-Catherine (Dinamo Zagrzeb).
|
|
27
|
Żółtą kartkę otrzymuje Marten de Roon (Atalanta BC).
|
|
18
|
Żółtą kartkę otrzymuje Berat Djimsiti (Atalanta BC).
|
Gole:
10. Leovac (Stojanović), 31. Oršić (Leovac), 42. Oršić (A. Ademi), 68. Oršić (Théophile-Catherine)
Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 6:2. Strzały niecelne: 5:7. Rzuty rożne: 3:2. Spalone: 5:2. Foule: 19:19.
Sędziowie: Gil – Barbero, Nevado
Widownia:
Kartki: 39. Théophile-Catherine (ZAG), 66. Moro (ZAG) – 18. Djimsiti (ABC), 27. de Roon (ABC), 79. Gosens (ABC)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 6:2. Strzały niecelne: 5:7. Rzuty rożne: 3:2. Spalone: 5:2. Foule: 19:19.
Dinamo Zagrzeb:
Livaković – Stojanović, Théophile-Catherine, Perić, Leovac – Moro (73. Gojak), Dilaver, A. Ademi – Olmo, Petković (83. Gavranović), Oršić (76. Ivanušec).
Zmiany: Zagorac – Atiemwen, Gavranović, Hajrović, Gojak, Situm, Ivanušec.
Trener:
Atalanta BC: Gollini – Tolói, Djimsiti, A. Masiello (46. Malinovskyj) – Hateboer, de Roon, Freuler (46. Pasalić), Gosens – Iličić (88. Barrow), D. Zapata, A. Gómez.
Zmiany: Sportiello – Barrow, Castagne, Muriel, Malinovskyj, Palomino, Pasalić.
Trener:
Zmiany: Zagorac – Atiemwen, Gavranović, Hajrović, Gojak, Situm, Ivanušec.
Trener:
Atalanta BC: Gollini – Tolói, Djimsiti, A. Masiello (46. Malinovskyj) – Hateboer, de Roon, Freuler (46. Pasalić), Gosens – Iličić (88. Barrow), D. Zapata, A. Gómez.
Zmiany: Sportiello – Barrow, Castagne, Muriel, Malinovskyj, Palomino, Pasalić.
Trener:
Sędziowie: Gil – Barbero, Nevado
Widownia: