Jekaterynburg – Kunlun | 5:4 (po dogrywce) | | | Magnitogorsk – Sp. Moskwa | 4:3 (koniec) | | | Saławat – Omsk | 2:5 (koniec) |
CSKA Moskwa – Władywostok | 4:0 (koniec) | | | Dyn. Moskwa – Sankt Petersburg | 0:2 (koniec) | | | Bars – Niżniekamsk | 4:1 (koniec) |
Soczi – Niżny Nowogród | 5:4 (koniec) |
Carolina – Tampa | 2:0 (koniec) | | | NY Rangers – New Jersey | 3:4 (koniec) | | | Washington – St. Louis | 3:2 (koniec) |
Montreal – Florida | 4:3 (koniec) | | | Ottawa – Toronto | 4:3 (koniec) | | | Winnipeg – Minnesota | 4:1 (koniec) |
Chicago – Detroit | 2:1 (koniec) | | | Calgary – San Jose | 6:4 (koniec) |
finał
HK Soczi
5:4
(1:0, 3:1, 1:3)
Torpedo Niżny Nowogród
31:06
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Georgij Mišarin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
19:22
|
Kara dla HK Soczi (Morgan Ellis – 2 min., zahaczanie).
|
|
11:02
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Paul Szczechura – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
8:33
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Georgij Mišarin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
0:28
|
Kara dla HK Soczi (Morgan Ellis – 2 min., trzymanie kija).
|
Składy i statystyki:
10. Bertilsson (R. Rosén), 24. Točickij (Altybarmakjan, J. Alexandrov), 28. Strömwall (Pogorišnyj, Krikunov), 34. Pogorišnyj (A. Petrov, Tomilin), 59. Tomilin (Kapustin, Mosaljov) – 34. Varnakov (Žafjarov, Ch. Genoway), 42. Belevič (Aljajev, Ch. Genoway), 43. Žafjarov (Schroeder), 57. Varnakov (Orlov, Aljajev)
Sędziowie: Bondar, Soin – Gorděnko, Sysujev
Widownia: 4935
Spudłowany karny!:
HK Soczi:
Šikin (Proskurjakov) – Ellis, Gordejev, J. Alexandrov, Bertilsson, A. Petrov, Pogorišnyj, K. Vorobjov – Krikunov, R. Rosén, Strömwall – Lugin, Collins, Šmeljov – Starkov, Točickij, Altybarmakjan – Archipov, Tomilin, Kapustin – Mosaljov.
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: Lindbäck (Tichomirov) – Orlov, Barancev, Mišarin, Ch. Genoway, Aljajev, Volčenkov – Varfolomejev, Schroeder, Žafjarov – Bočarov, Šenfeld, Belevič – Szczechura, Varnakov, Urakov – Šachvorostov, Gončaruk, Smolin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: Lindbäck (Tichomirov) – Orlov, Barancev, Mišarin, Ch. Genoway, Aljajev, Volčenkov – Varfolomejev, Schroeder, Žafjarov – Bočarov, Šenfeld, Belevič – Szczechura, Varnakov, Urakov – Šachvorostov, Gončaruk, Smolin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bondar, Soin – Gorděnko, Sysujev
Widownia: 4935