Gryf – Lechia 2:3 (koniec) | Stal B. – Olimpia E. 1:2 (koniec) | Zagłębie II – Miedź 2:2 (1:3 po rz. karnych)
Gorzów Wlkp. – Olimpia Z. 5:1 (koniec) | Ruch – Stomil 3:3 (3:4 po rz. karnych) | Legia II – Wigry 2:0 (koniec)
Chrobry – Lech P. 0:2 (koniec) | KSZO – Sandecja 1:3 (koniec) | Korona – Zagłębie L. 0:1 (koniec)
Widzew – Śląsk 2:0 (koniec)
KSZO Ostrowiec Św.
1:3 (1:2)
Sandecja Nowy Sącz
Wtorek 24.09.2019, 18:00 • Miejski Stadion Sportowy „KSZO”, Ostrowiec Św. • Fortuna Puchar Polski • 1/32 finału

To już wszystko na dziś z Ostrowca Świętokrzyskiego. Dziękujemy, że byli Państwo z nami, a także zapraszamy do śledzenia pozostałych relacji na naszej stronie. Życzymy spokojnego wieczoru. (19:55:32)

Koniec spotkania w Ostrowcu Świętokrzyskim. Po znakomitej drugie połowie Sandecja melduje się w kolejnej fazie rozgrywek o Totolotek Puchar Polski. KSZO tylko w pierwszej połowie nawiązało równorzędną walkę z wyżej notowanym rywalem. Po zmianie stron obraz gry zmienił się o 180 stopni i to zawodnicy z Nowego Sącza zatriumfowali.

90+4

85
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Ogorzały, na boisku pojawia się Flis.

77
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Thiago, na boisku pojawia się Dudzic.

73
    Gol dla Sandecji!

I sprawa awansu wydaje się być przesądzona. Bardzo dobre podanie Macieja Korzyma do KAMILA OGORZAŁEGO, a ten nie myli się w dogodnej sytuacji. Gospodarze przegrywają dwoma bramki i trudno będzie im odmienić losy tego spotkania.

70
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Maślanka, na boisku pojawia się Danek.

66
    Zmiana w drużynie KSZO Ostrowiec Św.: z boiska schodzi Cheba, na boisku pojawia się Chałas.

63
    Autor drugiej bramki dla Sandecji, Thiago, ukarany żółtym kartonikiem za nieprzepisowe wejście.

52
    Pierwsza żółta karta w tym spotkaniu. Kartonikiem upomniany defensor Sandecji, Adrian Basta.

46
    Zmiana w drużynie KSZO Ostrowiec Św.: z boiska schodzi Mąka, na boisku pojawia się Burzyński.

46
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Imołek, na boisku pojawia się Miłek.

46

3 bramki w pierwszej połowie zdecydowanie sprawiły, że kibice w Ostrowcu Świętokrzyskim oglądali ciekawe spotkanie. Świetna bramka Chrzanowskiego i dwa ciosy Sandecji sprawiają, że po przerwie również nie może zabraknąć emocji!

45

42

Ależ błąd w defensywie gospodarzy! Na nieporozumieniu obrońców KSZO skorzystał THIAGO, który przejął futbolówkę i na 3 minuty przed przerwą daje prowadzenie gościom z Nowego Sącza.