Gryf – Lechia 2:3 (koniec) | Stal B. – Olimpia E. 1:2 (koniec) | Zagłębie II – Miedź 2:2 (1:3 po rz. karnych)
Gorzów Wlkp. – Olimpia Z. 5:1 (koniec) | Ruch – Stomil 3:3 (3:4 po rz. karnych) | Legia II – Wigry 2:0 (koniec)
Chrobry – Lech P. 0:2 (koniec) | KSZO – Sandecja 1:3 (koniec) | Korona – Zagłębie L. 0:1 (koniec)
Widzew – Śląsk 2:0 (koniec)
Stal Brzeg
1:2 (0:1)
Olimpia Elbląg
Wtorek 24.09.2019, 15:30 • Stadion Miejski, Brzeg • Fortuna Puchar Polski • 1/32 finału

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach. Dobrego popołudnia! (17:26:38)

Olimpia Elbląg ostatecznie dowiozła korzystny wynik do samego końca i to ona melduje się w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Stal Brzeg pomimo, że walczyła do końca musi obejść się smakiem i spróbować swojego szczęścia za rok.

90+1

89
    Przed nami końcowe minuty tej rywalizacji. Stal ciągle ma nadzieje na wyrównanie stanu meczu i doprowadzenie do wyrównania. Czy powiedzie im się to?

78
    Bardzo złe minuty dla Olimpii. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ogląda Bruno Żołądź i przyjezdni będą kończyć to spotkanie w osłabieniu.

77
    Gol dla Stali!

Jakby na zaprzeczenie tych słów ekipa z Brzegu łapie kontakt! Bramka na 1:2 autorstwa DAWIDA KAMIŃSKIEGO sprawia, że w tych ostatnich kilkunastu minutach będą jeszcze emocje!

75
    Gospodarze nieco stracili już wiarę w odrobienie strat i spadła intensywność tego spotkania. Do końcowego gwizdka piętnaście minut. Widać pewność w grze w Olimpii.

67
    Gol dla Olimpii!

Wyczekali swojej okazji goście i podwyższyli rezultat w ważnym momencie! Bramkę zdobywa ERYK FILIPCZYK, który popisał się celnym uderzeniem z dystansu! 0:2!

60
    W drugiej odsłonie ostrzej grają miejscowi i często popełniają faule. Na razie niewiele z tego wynika i lepszy wynik mają zawodnicy z Elbląga.

46

Do przerwy na minimalnym prowadzeniu jest Olimpia, która ma nieznaczną przewagę nad boiskowymi wydarzeniami, częściej mając piłkę przy nodze. Gospodarze natomiast nastawiają się na kontry, pomimo tego, że przegrywają. Stal oddaje sporo strzałów, lecz większość z nich jest niecelnych.

45+1

40
    Końcówka pierwszej odsłony, ale rezultat nadal nie ulega zmianie. Gospodarze jednak nie poddają się i na pewno nie są na straconej pozycji.

34
    Żółtą kartkę otrzymuje Filipczyk (Olimpia Elbląg).

31
    Żółtą kartkę otrzymuje Brychlik (Olimpia Elbląg).

30
    Jak na razie mecz może się podobać bowiem jest bardzo wyrównany. Gospodarze częściej strzelają na bramkę, jednak to Olimpia jest skuteczniejsza.