Raków – Wisła Pł. | 1:2 (koniec) | | | Legia – Lechia | 1:2 (koniec) | | | Górnik Z. – Lech P. | 1:3 (koniec) |
Radomiak – Stal M. | 2:0 (koniec) | | | GKS T. – Olimpia G. | 2:3 (koniec) | | | Stomil – Podbeskidzie | 1:0 (koniec) |
Resovia – Legionovia | 3:0 (koniec) | | | Garbarnia – Stal S. W. | 1:3 (koniec) | | | Gryf – Skra | 2:1 (koniec) |
GKS K. – Lech II P. | 2:0 (koniec) | | | Widzew – Polkowice | 1:0 (koniec) |
Gać – Ślęza Wrocław | 0:4 (koniec) |
Siarka T. – Hetman | 2:0 (koniec) |
Sheffield Utd – Liverpool | 0:1 (koniec) | | | Aston Villa – Burnley | 2:2 (koniec) | | | Bournemouth – West Ham | 2:2 (koniec) |
Crystal Palace – Norwich | 2:0 (koniec) | | | Chelsea – Brighton | 2:0 (koniec) | | | Tottenham – Southampton | 2:1 (koniec) |
Wolves – Watford | 2:0 (koniec) | | | Everton – Man City | 1:3 (koniec) |
Juventus – Spal | 2:0 (koniec) | | | Sampdoria – Inter | 1:3 (koniec) | | | Sassuolo – Atalanta | 1:4 (koniec) |
Bilbao – Valencia | 0:1 (koniec) | | | Getafe – FC Barcelona | 0:2 (koniec) | | | Granada – Leganés | 1:0 (koniec) |
Atletico – Real Madryt | 0:0 (koniec) |
Augsburg – Bayer | 0:3 (koniec) | | | Hoffenheim – Borussia M. | 0:3 (koniec) | | | Mainz – Wolfsburg | 0:1 (koniec) |
Paderborn – Bayern | 2:3 (koniec) | | | RB Lipsk – Schalke 04 | 1:3 (koniec) | | | Borussia D. – Werder | 2:2 (koniec) |
Lyon – Nantes | 0:1 (koniec) | | | Bordeaux – PSG | 0:1 (koniec) | | | Angers – Amiens | 1:1 (koniec) |
Metz – Toulouse | 2:2 (koniec) | | | Monaco – Brest | 4:1 (koniec) | | | Nice – Lille | 1:1 (koniec) |
Reims – Dijon | 1:2 (koniec) |
Ołomuniec – Slovacko | 2:2 (koniec) | | | Zlín – Jablonec | 0:1 (koniec) | | | Slavia – Mlada | 1:0 (koniec) |
Sereď – AS Trencin | 1:1 (koniec) | | | Slovan – Nitra | 5:0 (koniec) | | | Michalovce – Rużomberok | 0:1 (koniec) |
Denizlispor – Kasımpaşa | 0:1 (koniec) | | | Alanyaspor – Sivasspor | 1:1 (koniec) | | | Galatasaray – Fenerbahce | 0:0 (koniec) |
finał
Siarka Tarnobrzeg
2:0
(0:0)
AMSPN Hetman Zamość
90+4
|
Zmiana w drużynie AMSPN Hetman Zamość: z boiska schodzi Buczek, na boisku pojawia się Kopyciński.
|
|
90+3
|
Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Janeczko, na boisku pojawia się Fornek.
|
|
90+2
|
Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Ropski, na boisku pojawia się Mróz.
|
|
82
|
Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Kargulewicz, na boisku pojawia się Świderski.
|
|
70
|
Zmiana w drużynie AMSPN Hetman Zamość: z boiska schodzi Skoczylas, na boisku pojawia się Turczyn.
|
|
69
|
Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Pyrdek, na boisku pojawia się Gębalski.
|
|
62
|
Zmiana w drużynie AMSPN Hetman Zamość: z boiska schodzi Wacławek, na boisku pojawia się Koszel.
|
|
61
|
Zmiana w drużynie AMSPN Hetman Zamość: z boiska schodzi Słotwiński, na boisku pojawia się Pupeć.
|
Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com.
Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.
Gole:
60. Kapuściński, 87. Ropski
Sędziowie: Czerwień – Pałetko, Chowaniec
Widownia:
Kartki: 10. Kasperkiewicz (SRK) – 18. Dudek (HET), 35. Skoczylas (HET), 59. Kanarek (HET), 76. Pupeć (HET), 84. Ziarkowski (HET)
Spudłowany karny!:
Siarka Tarnobrzeg:
Zoch – Wiktor, Ropski, Janeczko, Pyrdek, Duda, Sulkowski, Kapuściński, Kasperkiewicz, Kargulewicz, Głaz
Zmiany: Kieliszek – Lenartowski, Świderski, Gębalski, Józefiak, Mróz, Fornek
Trener:
AMSPN Hetman Zamość: Sobieszczyk – Kursa, Słotwiński, Kanarek, Oziemczuk, Myśliwiecki, Wacławek, Skiba, Buczek, Dudek, Skoczylas
Zmiany: Amermajster – Kycko, Pupeć, Turczyn, Koszel, Olszak, Kopyciński
Trener:
Zmiany: Kieliszek – Lenartowski, Świderski, Gębalski, Józefiak, Mróz, Fornek
Trener:
AMSPN Hetman Zamość: Sobieszczyk – Kursa, Słotwiński, Kanarek, Oziemczuk, Myśliwiecki, Wacławek, Skiba, Buczek, Dudek, Skoczylas
Zmiany: Amermajster – Kycko, Pupeć, Turczyn, Koszel, Olszak, Kopyciński
Trener:
Sędziowie: Czerwień – Pałetko, Chowaniec
Widownia:
Sebastian Zuba