Zug – Pilzno | 5:2 (koniec) |
Florida – Carolina | 3:6 (koniec) | | | Pittsburgh – Winnipeg | 1:4 (koniec) | | | Washington – Dallas | 3:4 (po dogrywce) |
NY Islanders – Edmonton | 2:5 (koniec) | | | Detroit – Anaheim | 1:3 (koniec) | | | Nashville – San Jose | 5:2 (koniec) |
Calgary – Los Angeles | 3:4 (po dogrywce) | | | Vegas – Boston | 3:4 (koniec) |
Kunlun – Niżniekamsk | 2:1 (koniec) | | | Czelabińsk – Dyn. Moskwa | 3:2 (koniec) | | | Saławat – Barys | 1:2 (koniec) |
Niżny Nowogród – Podolsk | 4:2 (koniec) | | | Czerepowiec – Sp. Moskwa | 3:2 (koniec) | | | Din. Ryga – Din. Mińsk | 3:2 (koniec) |
finał
Saławat Jułajew Ufa
1:2
(0:1, 1:0, 0:1)
Barys Nur-Sultan
43:24
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Vladimir Žarkov – 2 min., trzymanie).
|
|
30:49
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Grigorij Panin – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
26:18
|
Kara dla Barys Nur-Sultan (Nikita Kleščenko – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
21:50
|
Kara dla Barys Nur-Sultan (Jesse Blacker – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
03:14
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Alexandr Kadějkin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
35. Manninen (Omark) – 12. Dietz (Michajlis, Tangradi), 45. Valk (Dietz, Michajlis)
Sędziowie: A. Gofman, E. Gamalej – N. Viljugin, A. Nikolajev
Widownia:
Spudłowany karny!:
Saławat Jułajew Ufa:
Metsola (Karejev) – Panin (C), Larsen, Koledov, Lisovec, A. Semjonov, S. Garejev – Manninen, Omark (A), Hartikainen – Baranov, Kugryšev, Burmistrov – Chochrjakov, Kadějkin, Sošnikov – Gimatov, V. Žarkov (A), Kartajev – Pustozjorov.
Zmiany:
Trener:
Barys Nur-Sultan: Pasquale (H. Karlsson) – Samat Danijar, Šalapov, Kleščenko, Metalnikov, Blacker, Dietz (C), Makljukov – Petuchov, Šesťakov, Sagadejev – Akolzin, Ševčenko, Tangradi (A) – Valk, Michajlis, Pakarinen – Knight, R. Starčenko (A), Žajlauov – Musorov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Barys Nur-Sultan: Pasquale (H. Karlsson) – Samat Danijar, Šalapov, Kleščenko, Metalnikov, Blacker, Dietz (C), Makljukov – Petuchov, Šesťakov, Sagadejev – Akolzin, Ševčenko, Tangradi (A) – Valk, Michajlis, Pakarinen – Knight, R. Starčenko (A), Žajlauov – Musorov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: A. Gofman, E. Gamalej – N. Viljugin, A. Nikolajev
Widownia: