Albania – Polska 3:1 (koniec)
Albania
3:1 (1:0)
Polska
Poniedziałek 14.10.2019, 14:00 • Tirana, Albania • Reprezentacja U19 • Mecz towarzyski

Polska pokonana w Albanii. Młoda drużyna prowadzona przez Bartłomieja Zalewskiego przegrała 1:3 w Tiranie. (15:56:07)

90

90
    Gol dla Albanii!
    Polska zamiast wyrównać, straciła trzeciego gola. Albania ma zwycięstwo zapewnione.

80
    Gol dla Polski!
    Trafienie kontaktowe i jest szansa na dogonienie przeciwnika. Polska w natarciu.

75
    Zostało 15 minut podstawowego czasu i Polska ma ostatnią szansę na dogonienie przeciwnika oraz poprawienie rezultatu.

53
    Kwadrans po przerwie przyniósł drugiego gola dla przeciwnika Polski.

46

Po 45 minutach walki w Tiranie bliżej zwycięstwa jest reprezentacja Albanii. Po pierwszej części meczu gospodarze prowadzą 1:0.

45

32
    Gospodarze objęli prowadzenie w końcówce pierwszej części meczu.

1

Będziemy informować o zmianach w meczu reprezentacji Polski U-19. Jej przeciwnikiem będzie Albania. Początek w poniedziałek o godzinie 14.

Reprezentacja Polski do lat 19 przegrała poprzedni mecz 2:5 z Anglikami. Nie był to dobry występ podopiecznych Bartłomieja Zalewskiego. Co prawda wyszli na prowadzenie, ale następnie stracili cztery gole z rzędu i jednocześnie szansę na pozytywny wynik.
    Polska zagrała z Anglią w Opolu.

Powołani: Nicola Zalewski, Javier Ajenjo Hyjek, Marcel Lotka, Oskar Nowak, Michał Rakoczy, Bartłomiej Mruk, Dawid Kocyła, Jakub Kamiński, Filip Marchwiński, Filip Dymerski, Kacper Łopata, Michał Karbownik, Łukasz Bejger, Jędrzej Grobelny, Marcel Wędrychowski, Marcin Szpakowski, Alexander Krakowiak, Maik Nawrocki, Paweł Gierach, Kamil Broda, Bartosz Białek, Michał Bogacz.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 14:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 32. Muci, 53. Muci, 90. Cuni – 80. Nowak

Albania:
    Polska: Broda (46. Grobelny) – Gierach, Łopata (46. Andrzejewski), Mruk, Bogacz (46. Matuszewski), Zalewski, Karbownik (60. Alexander Krakowiak), Hyjek, Kamiński (46. Nowak), Białek (70. Szpakowski), Kocyła (46. Wędrychowski).