Unia – Piotrkowianin | 23:22 (koniec) | | | Górnik – Zagłębie | 38:27 (koniec) | | | Gwardia – MMTS | 29:25 (koniec) |
Stal – Azoty | 25:27 (koniec) | | | Pogoń – Chrobry | 27:19 (koniec) | | | Energa MKS – Orlen Wisła | 23:26 (koniec) |
KPR Ruch – Zagłębie | 18:33 (koniec) |
finał
COROTOP Gwardia Opole
29:25
(15:14)
MMTS Kwidzyn
55
|
Trener kwidzynian z żółtą kartką (26:22)
|
|
44
|
Landzwojczak z trzecim wykluczeniem, zatem czerwona kartka dla gracza MMTSu (17:20)
|
|
23
|
Żółta kartka dla Przytuły (12:10)
|
|
18
|
Jankowski z żółtą kartką (11:8)
|
|
11
|
Netz ukarany żółtą kartką (6:5)
|
|
8
|
Morawski z żółtkiem (4:2)
|
|
2
|
W tej samej akcji żółtko dla Zarzyckiego (0:2)
|
COROTOP Gwardia Opole | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
B | D. Balcerek | 0/0 | 0 | 0 | |||
16 | B | A. Malcher | 0/0 | 0 | 1 | ||
1 | B | M. Zembrzycki | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | PR | S. Działakiewicz | 4/0 | 0 | 0 | ||
18 | K | M. Jankowski | 7/0 | 0 | 0 | ||
20 | LR | W. Kawka | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | K | K. Małecki | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | PS | P. Mauer | 2/2 | 1 | 1 | ||
22 | LS | M. Milewski | 0/0 | 0 | 1 | ||
14 | ŚR | K. Mokrzki | 7/0 | 0 | 1 | ||
23 | ŚR | M. Morawski | 1/0 | 1 | 0 | ||
5 | LS | K. Siwak | 5/0 | 0 | 1 | ||
27 | LR | D. Skraburski | 0/0 | 0 | 2 | ||
25 | F | F. Stefani | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | ŚR | M. Zarzycki | 3/0 | 0 | 0 | ||
17 | LR | J. Zieniewicz | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 29/2 | 2 | 3 | 7 | 0 | ||
MMTS Kwidzyn | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | B. Dudek | 0/0 | 0 | 0 | ||
39 | B | J. Matlęga | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | K. Szczecina | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | ŚR | K. Adamski | 2/0 | 1 | 0 | ||
11 | LS | R. Biegaj | 6/1 | 1 | 0 | ||
2 | LS | P. Grzenkowicz | 2/0 | 0 | 0 | ||
15 | PS | A. Guziewicz | 1/0 | 0 | 1 | ||
5 | PS | A. Kryński | 5/1 | 2 | 0 | ||
24 | ŚR | N. Kutyła | 0/0 | 1 | 0 | ||
25 | K | R. Landzwojczak | 1/0 | 0 | 3 | ||
17 | PR | K. Netz | 3/0 | 0 | 0 | ||
18 | ŚR | A. Ossowski | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | K | M. Peret | 5/0 | 0 | 0 | ||
98 | LR | D. Przytuła | 0/0 | 0 | 2 | ||
Ławka | 1 | 1 | 0 | ||||
Łącznie | 25/2 | 5 | 3 | 7 | 1 |
COROTOP Gwardia Opole:
Zembrzycki, Malcher, Balcerek – Siwak, Zarzycki, Małecki, Mokrzki, Zieniewicz, Jankowski, Kawka, Mauer, Milewski, Morawski, Działakiewicz, Stefani, Skraburski.
Zmiany:
Trener:
MMTS Kwidzyn: Szczecina, Dudek, Matlęga – Grzenkowicz, Kryński, Peret, Adamski, Biegaj, Guziewicz, Netz, Ossowski, Kutyła, Landzwojczak, Przytuła.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
MMTS Kwidzyn: Szczecina, Dudek, Matlęga – Grzenkowicz, Kryński, Peret, Adamski, Biegaj, Guziewicz, Netz, Ossowski, Kutyła, Landzwojczak, Przytuła.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Sędziowie główni: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
Sekretarz: Monika Bązi
Delegat ZPRP: Olgierd Sikora
Widownia:
Rafał Słociak