Cracovia – Pogoń 2:0 (koniec) | Lech P. – Zagłębie L. 1:2 (koniec)
Cracovia
2:0 (0:0)
Pogoń Szczecin
Piątek 25.10.2019, 18:00 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • PKO Ekstraklasa • 13. kolejka
    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!

Koniec, koniec, koniec! Cracovia bije lidera i inkasuje kolejne zwycięstwo w tym sezonie, dzięki czemu notuje awans w tabeli na drugie miejsce. To nie był wielki mecz, w wykonaniu jednych i drugich, ale trochę tych emocji mimo wszystko mieliśmy. (19:55:05)

90+5

90+5
    Jeszcze gramy.

90+4
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Pelle van Amersfoort, na boisku pojawia się Mateusz Supryn.

90+3
    Końcówka dzisiejszego meczu w stolicy Małopolski. Za moment będzie już wszystko absolutnie jasne. Jeszcze rzut wolny dla Pogoni.

90+2
    Potężnie uderzył teraz Matynia, ale jego próba została zablokowana.

90+1
    Sędzia dorzucił nam jeszcze cztery minuty.

90
    90. minuta meczu. Do narożnika boiska podąża Siplak. Za moment będziemy mieli dośrodkowanie.
    Ciekawostka.

88
    Lopes miał jakieś problemy zdrowotne. Boisko opuszczał w asyście medyków, co zdecydowanie nie jest dobrą informacją dla kibiców Cracovii.

87
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Rafael Lopes, na boisku pojawia się Sebastian Strózik.

86
    Spiridonović z kompletnie nieudanym strzałem.

85
    Cracovia absolutnie nie musi się spieszyć i w ogóle o tym nie myśli.

84
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 8 764 widzów.

82
    Jeżeli taki wynik utrzyma się do końca, to Cracovia awansuje w tabeli na drugie miejsce. Jest więc o co walczyć!

81
    Spiridonović nieźle mierzył, ale nie zdołał skierować piłki do siatki. Nie pomylił się jednak znacznie!

80
    Ostatnie dziesięć minut plus ewentualny doliczony czas gry. Cracovia może pokonać lidera PKO Ekstraklasy.

79
    Pesković już się nie spieszy. Ale tego należało się spodziewać. Gospodarze będą teraz bardzo mocno szanować czas.

Mateusz

Gole: 58. Rapa, 71. R. Lopes

Kartki:   39. Gol (CRA), 68. F. Piszczek (CRA) – 35. Bartkowski (POG), 44. Buksa (POG)   74. Bartkowski (POG)

Cracovia: Pesković – Siplak, D. Jablonský, Helik, Rapa – R. Lopes (87. Strózik), Lusiusz, Gol, van Amersfoort (90+4. Supryn), Vestenicky (68. Ferraresso) – F. Piszczek.
    Zmiany: Hrosso – Ferraresso, Pestka, Dimun, Cecarić, Supryn, Strózik.

Pogoń Szczecin: Stipica – Bartkowski, Triantafyllopoulos, Zech, Matynia, D. Dąbrowski – Kozulj (72. Frączczak), Kowalczyk, Hostikka (63. Listkowski) – Buksa (76. Stec), Spiridonović.
    Zmiany: Bursztyn – Łasicki, Stec, Guarrotxena, Podstawski, Kozłowski, Listkowski, Frączczak, Manias.

Sędziowie: Paweł Gil

Widownia: 8 764