Newcastle – Wolves 1:1 (koniec) | Arsenal – Crystal Palace 2:2 (koniec) | Liverpool – Tottenham 2:1 (koniec)
Norwich – Man Utd 1:3 (koniec)
Liverpool F.C.
2:1 (0:1)
Tottenham Hotspur
Niedziela 27.10.2019, 17:30 • Anfield Road, Liverpool • Angielska Premier League • Runda 10

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach. Dobrego wieczoru! (19:28:34)
    Liverpoolczycy dokładają kolejne ligowe zwycięstwo w tym sezonie i pozostają na fotelu lidera!

Za nami świetne widowisko w to niedzielne popołudnie. Hit 10 kolejki Premier League na pewno nie rozczarował i po pełnym emocji spotkaniu ostatecznie po zasłużone minimalne zwycięstwo sięga Liverpool. Mimo, że podopieczni Jurgena Kloppa przegrywali do przerwy to dzięki swojej determinacji zdołali odwrócić wynik tego starcia na swoją korzyść. Tak naprawdę gdyby w bramce Tottenhamu nie było dzisiaj Gazzanigi to mogło się skończyć pogromem w wykonaniu "The Reds". Argentyńczyk bronił niemal wszystko, lecz w końcu dał się pokonać ciągle napierającym przeciwnikom.

90+5

90+4
    Londyńczycy mieli jeszcze rzut rożny! Do strzału głową dochodzi Alderweireld, ale uderza wprost w środek bramki! Doskonała okazja na wyrównanie!

90+3
    Trzecia zmiana w zespole gości. Za Firmino na boisku melduje się Origi.

90+2
    Ndombele bardzo przytomnie rozciąga grę na prawo do Sona, który momentalnie przymierzył z lewej nogi! Broni to pewnie Alisson!

90+1
    Milner, któremu nie udało się zatrzymać kontry Tottenhamu otrzymuje żółtą kartkę po zakończeniu akcji. Zapamiętał jego zagranie sędzia.

90+1
    W międzyczasie sędzia dolicza cztery dodatkowe minuty do regulaminowych dziewięćdziesięciu.
    90. Pudło Rose:

90
    Bardzo dobre dogranie na lewą stronę do nieobstawionego Rose! Ten schodzi do środka i pudłuje z około dwudziestu metrów!

89
    Ostatnie przemeblowanie w zespole z Londynu. Za Eriksena wchodzi Lo Celso.

88
    Jeszcze walczą londyńczycy, którzy zamknęli Liverpool na ich połowie. To bardzo nie podoba się miejscowym kibicom.

87
    To koniec występu dla Salaha. Napastnik Liverpoolu pozostawia miejsce na placu gry dla Gomeza.

86
    Na murawie leży teraz Salah, który doznał jakiegoś urazu stawu skokowego. Wydaje się, że to koniec występu dla Egipcjanina.

85
    Druga zmiana u przyjezdnych. Swój występ kończy Aurier, a okazję dostaje Lucas Moura.

84
    Rose dokładnie centruje z rzutu wolnego na głowę Sona, lecz ten był w bardzo trudnej sytuacji i nie było szans na celny strzał.

83
    Rose łatwo mija Alexandra-Arnold, a ten uderza go w twarz i depcze po stopie. Ewidentny stały fragment gry dla Tottenhamu.

82
    Henderson bardzo odważnie wpadł w pole karne między dwójkę przeciwników. Odpycha go barkiem Sanchez i nie ma mowy o jedenastce.