Turcja – Islandia | 0:0 (koniec) | | | Czechy – Kosowo | 2:1 (koniec) | | | Anglia – Czarnogóra | 7:0 (koniec) |
Portugalia – Litwa | 6:0 (koniec) | | | Serbia – Luksemburg | 3:2 (koniec) | | | Albania – Andora | 2:2 (koniec) |
Francja – Mołdawia | 2:1 (koniec) |
Ukraina – Estonia | 1:0 (koniec) | | | Bułgaria – Paragwaj | 0:1 (koniec) | | | Irlandia – N.Zelandia | 3:1 (koniec) |
Polska – Szwajcaria | 5:1 (koniec) |
Armenia – Irlandia | 0:1 (koniec) | | | Azerbejdżan – Liechtenstein | 1:0 (koniec) | | | Litwa – Chorwacja | 1:3 (koniec) |
Czechy – San Marino | 6:0 (koniec) | | | Izrael – Czarnogóra | 0:0 (koniec) | | | Gibraltar – Holandia | 0:6 (koniec) |
Rumunia – Finlandia | 4:1 (koniec) | | | Hiszpania – Macedonia Płn. | 3:0 (koniec) |
finał
Hiszpania
3:0
(1:0)
Macedonia Północna
72
|
Żółtą kartkę otrzymuje Serafimov (Macedonia).
|
|
64
|
Żółtą kartkę otrzymuje Rufati (Macedonia).
|
|
44
|
Żółtą kartkę otrzymuje Óscar (Hiszpania).
|
|
36
|
Żółtą kartkę otrzymuje Ačkovski (Macedonia).
|
Gole:
7. Man.Garcia, 47. Serafimov (sam.), 87. Pedrosa
Strzały celne: 7:1. Strzały niecelne: 7:2. Rzuty rożne: 11:2. Spalone: 2:1. Foule: 11:11.
Sędziowie: Kristoffersen – Rasmussen, Skytte
Widownia:
Kartki: 44. Óscar (ESP) – 36. Ačkovski (MAK), 64. Rufati (MAK), 72. Serafimov (MAK)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 7:1. Strzały niecelne: 7:2. Rzuty rożne: 11:2. Spalone: 2:1. Foule: 11:11.
Hiszpania:
Llorente – Buňuel, García, Maza, Pedrosa – Pepelu, Óscar (46. Villar) – Torres (81. Gómez), Man. Garcia (68. Peinado), Pozo (C) (46. Fati) – Ruíz (46. Mar. Garcia).
Zmiany: Sotorres – Porro, Montero, Peinado, Mar. Garcia, Fati, Villar, Lozano, Gömez.
Trener:
Macedonia Północna: Jankov – Antovski, Rufati (C), Serafimov, Todorski (83. Jovanov) – Atanasov (46. Fazlagi), Zdravkovski (46. Grozdanovski), Ačkovski (72. Abaz) – Čurlinov, Ristovski (72. Giorgevski), Mitrovski.
Zmiany: Božinovski – Jovanov, Ličina, Trapanovski, Fazlagi, Abaz, Daci, Grozdanovksi, Giorgevski.
Trener:
Zmiany: Sotorres – Porro, Montero, Peinado, Mar. Garcia, Fati, Villar, Lozano, Gömez.
Trener:
Macedonia Północna: Jankov – Antovski, Rufati (C), Serafimov, Todorski (83. Jovanov) – Atanasov (46. Fazlagi), Zdravkovski (46. Grozdanovski), Ačkovski (72. Abaz) – Čurlinov, Ristovski (72. Giorgevski), Mitrovski.
Zmiany: Božinovski – Jovanov, Ličina, Trapanovski, Fazlagi, Abaz, Daci, Grozdanovksi, Giorgevski.
Trener:
Sędziowie: Kristoffersen – Rasmussen, Skytte
Widownia: