Cypr – Szkocja | 1:2 (koniec) | | | Azerbejdżan – Walia | 0:2 (koniec) | | | Słowenia – Łotwa | 1:0 (koniec) |
Rosja – Belgia | 1:4 (koniec) | | | San Marino – Kazachstan | 1:3 (koniec) | | | Niemcy – Białoruś | 4:0 (koniec) |
Irlandia Północna – Holandia | 0:0 (koniec) | | | Chorwacja – Słowacja | 3:1 (koniec) | | | Austria – Macedonia Płn. | 2:1 (koniec) |
Izrael – Polska | 1:2 (koniec) |
Podbeskidzie – Zagłębie S. | 4:1 (koniec) | | | Stomil – GKS Bełchatów | 0:1 (koniec) | | | Chojniczanka – Wigry | 1:3 (koniec) |
GKS T. – Radomiak | 2:2 (koniec) | | | Sandecja – Termalica | 2:2 (koniec) |
Lech II P. – Olimpia E. | 1:1 (koniec) | | | Błękitni – Polkowice | 3:2 (koniec) | | | Resovia – Stal S. W. | 3:2 (koniec) |
Bytovia – Toruń | 1:1 (koniec) | | | Górnik Ł. – Garbarnia | 1:0 (koniec) |
Kosowo – Polska | 1:4 (koniec) |
Ruch Z. – Gać | 0:0 (koniec) |
Włochy – Islandia | 3:0 (koniec) |
83
|
Zmiana w drużynie Kosowo: z boiska schodzi Zyba, na boisku pojawia się Tusha.
|
|
82
|
Zmiana w drużynie Kosowo: z boiska schodzi Asani, na boisku pojawia się Shabani.
|
|
82
|
Zmiana w drużynie Kosowo: z boiska schodzi Halabaku, na boisku pojawia się Uka.
|
|
81
|
Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Ajenjo Hyek, na boisku pojawia się Żukowski.
|
|
75
|
Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Zalewski, na boisku pojawia się Bida.
|
|
75
|
Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Wędrychowski.
|
|
67
|
Zmiana w drużynie Kosowo: z boiska schodzi Aliu, na boisku pojawia się Berisha.
|
|
63
|
Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Czyż, na boisku pojawia się Gierach.
|
|
63
|
Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Karbownik, na boisku pojawia się Dymerski.
|
|
51
|
Zmiana w drużynie Kosowo: z boiska schodzi Krasniqi, na boisku pojawia się Morina.
|
Gole:
88. Berisha – 40. Nawrocki, 42. Maik Nawrocki, 45+2. Białek, 90+3. Bida
Sędziowie: Wołen Czinkow (Bułgaria)
Widownia:
Kartki: 51. Morina (KSV), 66. Bytyqi (KSV) – 35. Czyż (POL), 43. Kamiński (POL), 62. Marchwiński (POL)
Spudłowany karny!:
Kosowo:
Terziu – Pllana, Halabaku (82. Uka), Sadriu, Bytyqi, Salihu, Zyba (83. Tusha), Aliu (67. Berisha), Krasniqi (51. Morina), Asani (82. Shabani), Prapashtica.
Zmiany: Demiri – Zumberi, Halili, Shabani, Demolli, Berisha, Morina, Tusha, Uka.
Trener:
Polska: Miszta – Bejger, Nawrocki, Bogacz, Karbownik (63. Dymerski), Czyż (63. Gierach), Kamiński (75. Wędrychowski), Ajenjo Hyek (81. Żukowski), Marchwiński, Zalewski (75. Bida), Białek.
Zmiany: Lotka – Mruk, Nowak, Gierach, Dymerski, Rosołek, Wędrychowski, Żukowski, Bida.
Trener:
Zmiany: Demiri – Zumberi, Halili, Shabani, Demolli, Berisha, Morina, Tusha, Uka.
Trener:
Polska: Miszta – Bejger, Nawrocki, Bogacz, Karbownik (63. Dymerski), Czyż (63. Gierach), Kamiński (75. Wędrychowski), Ajenjo Hyek (81. Żukowski), Marchwiński, Zalewski (75. Bida), Białek.
Zmiany: Lotka – Mruk, Nowak, Gierach, Dymerski, Rosołek, Wędrychowski, Żukowski, Bida.
Trener:
Sędziowie: Wołen Czinkow (Bułgaria)
Widownia:
Sebastian