Niemcy – Irlandia Północna | 6:1 (koniec) | | | Holandia – Estonia | 5:0 (koniec) | | | Słowacja – Azerbejdżan | 2:0 (koniec) |
Walia – Węgry | 2:0 (koniec) | | | Macedonia Płn. – Izrael | 1:0 (koniec) | | | Łotwa – Austria | 1:0 (koniec) |
Polska – Słowenia | 3:2 (koniec) | | | Belgia – Cypr | 6:1 (koniec) | | | San Marino – Rosja | 0:5 (koniec) |
Szkocja – Kazachstan | 3:1 (koniec) |
Japonia – Wenezuela | 1:4 (koniec) | | | Brazylia – Korea Płd. | 3:0 (koniec) | | | Chorwacja – Gruzja | 2:1 (koniec) |
Rosja – Polska | 4:0 (koniec) |
Walia – Bośnia i Herc. | 1:0 (koniec) | | | Andora – Turcja | 2:0 (koniec) | | | Wyspy Owcze – Macedonia Płn. | 0:0 (poz.) |
Dania – Malta | 5:1 (koniec) | | | Izrael – Hiszpania | 1:1 (koniec) | | | Norwegia – Portugalia | 2:3 (koniec) |
Irlandia Północna – Rumunia | 0:0 (koniec) | | | Szwajcaria – Francja | 3:1 (koniec) | | | Serbia – Rosja | 0:2 (koniec) |
Gibraltar – Białoruś | 0:2 (koniec) | | | Włochy – Armenia | 6:0 (koniec) | | | Irlandia – Szwecja | 4:1 (koniec) |
Lechia II – Arsenal Tula | 4:0 (koniec) |
finał
Gibraltar
0:2
(0:1)
Białoruś
85
|
Żółtą kartkę otrzymuje Škurin (Białoruś).
|
|
77
|
Żółtą kartkę otrzymuje Serra (Gibraltar).
|
Gole:
26. Seďko (kar.), 58. Škurin
Strzały celne: 0:6. Strzały niecelne: 1:5. Rzuty rożne: 0:5. Spalone: 1:5. Foule: 15:26.
Sędziowie: Van Driessche – De Neve, Monteny (Belgie)
Widownia: 500
Kartki: 77. Serra (GIB) – 85. Škurin (BLR)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 0:6. Strzały niecelne: 1:5. Rzuty rożne: 0:5. Spalone: 1:5. Foule: 15:26.
Gibraltar:
Hankins – Serra (90.+1 Ramirez), Llambias, Santos, Olivero – Peacock (72. El Hmidi), Hernandez, Ronan, Parody, Breed (90.+1 Ruiz) – Clinton (57. De Los Santos)
Zmiany: Lopez – Drakes, García, Parkinson, Dean
Trener:
Białoruś: Pavljučenko – Ševčenko, Vegerja, Škurďuk, Malkevič – Grečicho, Mjakiš, Volkov – Seďko (46. Ksenofontov), Škurin (86. Muchamedov), Podstrelov (90. Petrenko)
Zmiany: Svirskij – Lukaševič, Jackevič, Ljach, Koncevoj, Borodin
Trener:
Zmiany: Lopez – Drakes, García, Parkinson, Dean
Trener:
Białoruś: Pavljučenko – Ševčenko, Vegerja, Škurďuk, Malkevič – Grečicho, Mjakiš, Volkov – Seďko (46. Ksenofontov), Škurin (86. Muchamedov), Podstrelov (90. Petrenko)
Zmiany: Svirskij – Lukaševič, Jackevič, Ljach, Koncevoj, Borodin
Trener:
Sędziowie: Van Driessche – De Neve, Monteny (Belgie)
Widownia: 500