Austria – Macedonia Płn. | 32:28 (koniec) | | | Bośnia i Herc. – Francja | 23:31 (koniec) | | | Szwajcaria – Słowenia | 25:29 (koniec) |
Ukraina – Czechy | 19:23 (koniec) | | | Portugalia – Norwegia | 28:34 (koniec) | | | Polska – Szwecja | 26:28 (koniec) |
9
|
Żółta kartka dla Szwajcaria (Lenny Rubin). (2:3)
|
|
8
|
Żółta kartka dla Słowenia (Blaż Blagotinsek). (2:2)
|
|
7
|
Żółta kartka dla Słowenia (Nik Henigman). (2:1)
|
|
6
|
Żółta kartka dla Szwajcaria (Samuel Röthlisberger). (2:1)
|
Szwajcaria | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
31 | B | A. Bringolf | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | N. Portner | 0/0 | 0 | 0 | ||
27 | PS | M. Gerbl | 1/0 | 0 | 0 | ||
18 | K | D. Küttel | 2/0 | 0 | 0 | ||
9 | LS | M. Lier | 3/0 | 0 | 0 | ||
20 | LR | L. Maros | 4/0 | 0 | 0 | ||
3 | K | L. Meister | 2/0 | 0 | 0 | ||
34 | K | A. Milošević | 1/0 | 0 | 0 | ||
15 | PR | N. Raemy | 1/0 | 0 | 0 | ||
17 | K | S. Röthlisberger | 0/0 | 0 | 1 | ||
4 | LR | L. Rubin | 3/0 | 0 | 0 | ||
2 | ŚR | A. Schmid | 8/3 | 1 | 0 | ||
11 | LR | R. Sidorowicz | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | K | M. Svajlen | 0/0 | 0 | 1 | ||
24 | PS | N. Tominec | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | LR | L. von Deschwanden | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 25/3 | 1 | 2 | 2 | 0 | ||
Słowenia | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
26 | B | K. Ferlin | 0/0 | 0 | 0 | ||
99 | B | U. Kastelic | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | K | B. Blagotinsek | 1/0 | 0 | 0 | ||
44 | ŚR | D. Bombač | 0/0 | 0 | 0 | ||
17 | PR | N. Cehte | 2/0 | 0 | 0 | ||
13 | LS | D. Cingesar | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | PR | J. Dolenec | 4/3 | 0 | 0 | ||
5 | LR | N. Henigman | 4/0 | 0 | 1 | ||
8 | LS | B. Janc | 4/0 | 0 | 0 | ||
7 | PR | V. Kavtičnik | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | LS | T. Kodrin | 1/0 | 0 | 0 | ||
51 | LR | B. Mackovsek | 1/0 | 0 | 0 | ||
34 | ŚR | R. Ovnicek | 1/0 | 0 | 1 | ||
24 | PS | M. Sostarić | 3/0 | 0 | 0 | ||
33 | K | I. Żabič | 2/0 | 0 | 0 | ||
23 | ŚR | M. Zarabec | 6/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 29/3 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Szwajcaria:
Bringolf, Portner – Gerbl, Küttel, Lier, L. Maros, Milosevic, Raemy, Röthlisberger, Rubin, Schmid, Meister, Sidorowicz, Svajlen, Tominec, von Deschwanden.
Zmiany:
Trener:
Słowenia: Ferlin, Kastelic – Blagotinsek, Bombac, Cehte, Cingesar, Dolenec, Henigman, Janc, Kavtičnik, Kodrin, Mackovsek, Ovniček, Sostarić, Żabič, Zarabec.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Słowenia: Ferlin, Kastelic – Blagotinsek, Bombac, Cehte, Cingesar, Dolenec, Henigman, Janc, Kavtičnik, Kodrin, Mackovsek, Ovniček, Sostarić, Żabič, Zarabec.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia: