Columbus – NY Rangers | 1:3 (koniec) | | | Carolina – New Jersey | 5:2 (koniec) | | | Pittsburgh – Montreal | 4:1 (koniec) |
Winnipeg – San Jose | 2:3 (koniec) | | | Boston – Detroit | 4:1 (koniec) | | | St. Louis – Nashville | 3:4 (koniec) |
Tampa – Philadelphia | 5:3 (koniec) | | | Florida – Edmonton | 1:4 (koniec) | | | Minnesota – San Jose | 0:2 (koniec) |
Novosibirsk – Czerepowiec | 3:2 (koniec) | | | Barys – Soczi | 3:2 (koniec) | | | Saławat – Sankt Petersburg | 4:5 (po dogrywce) |
Czelabińsk – Kunlun | 3:2 (3:1 po rz. karnych) | | | Jarosław – CSKA Moskwa | 0:4 (koniec) | | | Helsinki – Magnitogorsk | 3:4 (1:2 po rz. karnych) |
Bars – Sp. Moskwa | 4:1 (koniec) | | | Niżniekamsk – Władywostok | 6:1 (koniec) | | | Niżny Nowogród – Chabarowsk | 2:5 (koniec) |
Din. Mińsk – Jekaterynburg | 4:6 (koniec) | | | Din. Ryga – Dyn. Moskwa | 6:7 (po dogrywce) |
finał
HK Sibir Nowosybirsk
3:2
(2:2, 0:0, 1:0)
Severstal Czerepowiec
57:49
|
Kara dla HK Sibir Nowosybirsk (Danil Romancev – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
49:18
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Vladislav Provolněv – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
46:35
|
Kara dla HK Sibir Nowosybirsk (Nikita Jefremov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
37:05
|
Kara dla HK Sibir Nowosybirsk (Nikita Korotkov – 2 min., trzymanie).
|
|
18:18
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Jegor Jakovlev – 2 min., trzymanie).
|
|
17:07
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Jegor Čižikov – 2+2 min, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
Składy i statystyki:
15. Puustinen (N. Korotkov, Ruohomaa), 20. Jokipakka (Romancev, Milovzorov), 54. I. Makarov (Ruohomaa, Puustinen) – 6. Khabarov, 15. Chochlov (Monachov, Provolněv)
Sędziowie: Bukin, Gusev – Golovljov, Savenkov
Widownia: 7 420
Spudłowany karny!:
HK Sibir Nowosybirsk:
Säteri (Krasikov) – Loginov (C), Jokipakka, Piganovič, K. Alexejev, Timašov, Ilja Morozov, Jefremov, J. Chabarov (A) – Ruohomaa, Michajlov, Puustinen – Sajustov, Milovzorov, J. Peltola – Torčeňuk, Česalin (A), I. Makarov – A. Jakovlev, Romancev, N. Korotkov.
Zmiany:
Trener:
Severstal Czerepowiec: Podjapolskij (Chakimov) – Provolněv, A. Kulda, Makejev, Chochlov, Kudako, Khabarov, Kinrade – Monachov (A), Čižikov, Jakimov (A) – Kapustin, J. Jakovlev, Geraskin – Markovin, Kodola, Petunin – Liška, Trubačjov (C), J. Morozov – A. Alexejev.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Severstal Czerepowiec: Podjapolskij (Chakimov) – Provolněv, A. Kulda, Makejev, Chochlov, Kudako, Khabarov, Kinrade – Monachov (A), Čižikov, Jakimov (A) – Kapustin, J. Jakovlev, Geraskin – Markovin, Kodola, Petunin – Liška, Trubačjov (C), J. Morozov – A. Alexejev.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bukin, Gusev – Golovljov, Savenkov
Widownia: 7 420