San Jose – Florida | 3:5 (koniec) | | | Calgary – Anaheim | 6:4 (koniec) | | | Arizona – NY Islanders | 2:1 (koniec) |
Vegas – Washington | 3:2 (koniec) | | | Colorado – Tampa | 3:4 (po dogrywce) |
Barys – Novosibirsk | 1:2 (po dogrywce) | | | Jarosław – Podolsk | 5:1 (koniec) | | | Bars – Omsk | 5:3 (koniec) |
Sp. Moskwa – Niżny Nowogród | 2:3 (koniec) |
finał
HK Spartak Moskwa
2:3
(0:1, 1:0, 1:2)
Torpedo Niżny Nowogród
59:36
|
Kara dla HK Spartak Moskwa (Arťom Fjodorov – 2 min., uderzanie).
|
|
53:17
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Kirill Urakov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
41:20
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Sergej Zborovskij – 2 min., uderzanie).
|
|
37:44
|
Kara dla HK Spartak Moskwa (Fjodor Malychin – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
17:22
|
Kara dla HK Spartak Moskwa (Michail Juňkov – 2 min., zahaczanie).
|
|
13:08
|
Kara dla HK Spartak Moskwa (Ivan Višněvskij – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
07:42
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Stanislav Bočarov – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
38. Cyplakov (Juňkov, D. Višněvskij), 46. Rylov – 3. Schroeder (Orlov), 49. Bočarov (Belevič, Shore), 53. Schroeder (Volčenkov, Aljajev)
Sędziowie: Ansons, Vasiljev – Golovljov, Savenkov
Widownia: 8 352
Spudłowany karny!:
HK Spartak Moskwa:
J. Hudáček (Chomčenko) – Viklund, Hersley, D. Višněvskij, Rylov (C), I. Višněvskij, Trišin, Kulik, Nikišin – Chochlačov, Karsums, Malychin – Zubov (A), Daugavinš (A), Fjodorov – Juňkov, Cyplakov, Zlobin – Kokarev, A. Galimov, Stoljarov.
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: Lindbäck (Tichomirov) – Orlov, Barancev (C), Ch. Genoway, Zborovskij, Volčenkov (A), Aljajev, Minejev – Žafjarov, Schroeder (A), Šenfeld – Belevič, Bočarov, Shore – Verjajev, Szczechura, Urakov – Gončaruk, Počivalov, D. Iljin – Šachvorostov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: Lindbäck (Tichomirov) – Orlov, Barancev (C), Ch. Genoway, Zborovskij, Volčenkov (A), Aljajev, Minejev – Žafjarov, Schroeder (A), Šenfeld – Belevič, Bočarov, Shore – Verjajev, Szczechura, Urakov – Gončaruk, Počivalov, D. Iljin – Šachvorostov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Ansons, Vasiljev – Golovljov, Savenkov
Widownia: 8 352