ŁKS – Zagłębie L. 3:2 (koniec) | Śląsk – Korona 2:1 (koniec) | Lechia – Legia 0:2 (koniec)
Piast – Arka 1:0 (koniec)
ŁKS Łódź
3:2 (2:1)
Zagłębie Lubin
Środa 04.03.2020, 18:00 • Stadion MOSiR, Łódź • PKO Ekstraklasa • 25. kolejka

Świetny mecz za nami! Zawody w Łodzi oglądało się niezwykle dobrze – obejrzeliśmy aż pięć goli, a emocje towarzyszyły do samego końca. Ostatecznie lepszy okazał się ŁKS, dla którego jest to pierwsze zwycięstwo po przerwie zimowej. Dziękuję za uwagę! (19:59:49)

90+7
    Nie kończy jeszcze tego spotkania arbiter. Rzut wolny dla Zagłębia na czterdziestym metrze.
    Okazja Starzyńskiego:

90+5
    Ogromne zamieszanie w polu karnym ŁKS-u, ale ostatecznie Starzyński nie zdołał oddać strzału! Chwilę później arbiter podyktował rzut wolny dla miejscowych.

90+4
    Pogubili się teraz przy wyprowadzaniu kontry gospodarze. Wolski odegrał do Guimy, ale Portugalczyk zagrał na pamięć do Corrala, co okazało się nietrafionym pomysłem.

90+3
    Rzut rożny wywalczyli łodzianie. Bardzo cenne sekundy zyskują teraz zawodnicy Kazimierza Moskala.

90+2
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Jakub Wróbel, na boisku pojawia się Samuel Corral.

90
    O sześć minut przedłużony został mecz w Łodzi!

89
    Od wrzutu z autu na własnej połowie boiska wznawiają grę miejscowi. Za moment ostatnia minuta regulaminowego czasu gry i dowiemy się o ile arbiter przedłuży to spotkanie.

87
    Wróbel ucierpiał w starciu z Kopaczem. Kolejna przerwa w grze spowodowana kwestiami zdrowotnymi.

86
    Strzał Piątka z dystansu i niewiele brakowało, aby piłka wylądowała w siatce tuż przy słupku!

84
    Faulował Żivec w środkowej strefie boiska. Chwila oddechu dla łodzian.

83
    Rzucają wszystkie siły do ataku przyjezdni. Poczuli krew lubinianie i z pewnością będą dążyć do wyrównania.

82
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Antonio Domínguez, na boisku pojawia się Łukasz Piątek.

81
    Tym razem zbyt mocno podawał Bogusz i rywale przechwycili piłkę.

Gole: 18. Moros, 33. A. Domínguez (kar.), 55. Ratajczyk – 29. Moros (sam.), 74. Białek

Kartki:   51. Ratajczyk (LKS), 63. Vidmajer (LKS), 64. M. Dąbrowski (LKS) – 31. Baszkirow (ZAG), 78. Kopacz (ZAG)

Strzały celne: 6:8. Strzały niecelne: 13:6. Rzuty rożne: 2:5. Spalone: 1:1. Foule: 14:16.
    ŁKS Łódź: Malarz (C) – Bogusz, Moros, M. Dąbrowski, Vidmajer – Trąbka (68. Wolski), A. Domínguez (82. Ł. Piątek), Srnić, Guima, Ratajczyk – Wróbel (90+2. Corral).
    Zmiany: Budzyński – Sobociński, Wolski, Corral, Pirulo, Grzesik, Sekulski, Sajdak, Ł. Piątek.

Zagłębie Lubin: Hładun – Czerwiński, Kopacz, Guldan (C), Balić – Baszkirow, Dražić, Starzyński, Żivec – Bohar, Szysz (62. Białek).
    Zmiany: Forenc – Jończy, Bogacz, Chodyna, Tosik, Poręba, Tajti, Białek, Nowak.

Główny: Krzysztof Jakubik
    Asystenci: Arkadiusz Wójcik, Bartosz Kaszyński
    Techniczny: Damian Sylwestrzak
    VAR: Szymon Marciniak